Romantika zámecké noci

Manželská láska

Prožijte originální oslavu výročí

Každé výročí svatby nebo seznámení je důvodem pro strávení tohoto slavnostního dne jenom ve dvou, v klidu a s veškerým komfortem. Slavnostní přípitek, dobrá večeře a květiny by neměly nikdy chybět. Rezervujte balíček ke svatebním výročím pro sebe, nebo své rodiče.

Manželská láska obsahuje

  • ubytováni na jednu noc pro dvě osoby
  • láhev sektu 0,75l
  • kytičku
  • romantickou večeři pro dva s lahví vybraného vína ze zámeckých sklepů prohlídku zámku volný vstup do zámeckých labyrintu, bazénu a sauny bohatá snídaně v hotelové restauraci formou švédských stolů

Jako doplňkové služby doporučujeme květiny pro partnerku, masáže, nebo soukromou večerní prohlídku zámku při svíčkách jen pro Vás dva.

Pro páry oddané na zámku Loučeň překvapení navíc - originální dárek s datem výročí vaší svatby!

Prohlédnout balíček na eshopu

Manželská láska - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací