Zámek Loučeň

Pro firmy

Uspořádejte event, co má styl

Uspořádejte Vaši konferenci v místech, kde budete obklopeni zelení anglického parku. Vyměňte ruch velkoměsta za klid a venkovskou srdečnost. Konference, semináře, výjezdní zasedání, firemní akce, teambuildingy, výjezdní porady, firemní oslavy nebo firemní family days.

Firemní akce

Pro Vaši firemní akci, setkání s klienty, partnery nebo Vámi plánovaný firemní teambuilding Vám nabízíme lůžkovou kapacitu celkem 140 lůžek. Klimatizované konferenční prostory s variabilním uspořádáním a moderním technickým zázemím.

Exklusivní prostory na zámku pro Váš večírek, setkání s partnery, gala večeři nebo prezentaci Vaší společnosti. Využití zámeckého parku včetně unikátního labyrintária pro outdoorové aktivity a samozřejmě kvalitní catering.

Konferenční prostory

Každý den Vaší firemní akce může být jiný, zvolíte-li z různých variant kongresových prostor na zámku Loučeň. Moderně vybavený kongresový sál v Zámeckém hotelu Maxmilian až pro 120 osob, který lze akustickými stěnami rozdělit na 2-3 menší prostory. Salonky v přízemí zámku s překrásnou terasou, zámecká vinárna nebo oranžerie, altán v parku nebo přírodní amfiteátr, to vše jsou možnosti, se kterými můžete počítat při plánování Vašeho eventu.

Zapůjčení potřebné AV techniky je samozřejmostí. Pro workshopy s menším počtem účastníků jsme schopni nabídnout celkem 10 různých salónků, a to jak v hotelu Maxmilian, tak i přímo v prostorách zámku.

Programy pro firmy

Umíme zorganizovat akci pro komorní společnost, ale třeba i pro 4 000 lidí. Ve spolupráci s našimi partnery Vám nabízíme outdoorové i indoorové programy pro různá roční období, vždy však takové, které jinde nenajdete.

Zámecké labyrintárium *Bludišťáci * Večer s Laurinem a Klementem * Prohlídky zámku s ochutnávkami a degustacemi * Turnaj v kuličkách * Záhada zámku Loučeň* Crimi dinner * Piknikování * Nordic walking zámeckým parkem * Plechový strom * Survival race * Mobilní únikové hry * Wipe out * Hry bez hranic …a mnoho dalšího... rádi se postaráme o to, aby Vaše akce byla nejen pro Vás, ale i Vaše hosty či kolegy opravdu jedinečná a nezapomenutelná.

Family day

Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům či partnerům a nabídli jim a jejich rodinám možnost strávit úžasný den společně? „Zámek, kde to žije“ je naším heslem již mnoho let a vězte, že si čas strávený u nás opravdu užijete.

Překrásný 24 hektarový anglický park * unikátní soubor 12ti labyrintů, pikniková louka, přírodní amfiteátr, divadlo nebo koncert pro malé i velké, Lážo plážo zóna, prohlídky zámku s členy knížecí rodiny nebo s Bílou paní, celodenní catering, soutěže, workshopy, mobilní nafukovací atrakce, možnost ubytování v zámeckém hotelu... jednoznačně SKVĚLÝ DEN S RODINOU.

Odpočinek

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilian, na zámku i v zámeckém parku. Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do zámeckého parku. Komě bloudění a meditování naleznete v parku také mnoho míst, kde je možné praktikovat ranní či večerní jógová cvičení.

Jízda na kole Svatojiřským lesem a malebným Polabím jsou další z možností, jak po náročném pracovním dni „vypnout“. Zapůjčení kol/elektrokol je možné přímo v hotelu. Zahrát si obří šachy, zacvrnkat si kuličky nebo si vyzkoušet virtuální realitu i to jsou možnosti, jak Váš tým může aktivně relaxovat... i tyto aktivity Vám rádi zajistíme.

Součástí Relaxačního zázemí hotelu je vnitřní bazén, sauna, či infra lavice. Celoročně také venkovní biotopové jezírko. Můžete též využít služeb našich masérů a dopřát si masáže.

Gastronomická nabídka

Veškerá námi nabízená gastronomie je připravována našimi kuchaři a byť vychází z receptur české domácí kuchyně, je moderní a svěží. Široká nabídka coffee breaků, poledních či večerních bufetů, servírovaných vícechodových menu nebo letního grilování jsou u nás pro Váš event samozřejmostí. Při výběru surovin pro naše provozy dáváme přednost prověřeným lokálním dodavatelům.


Tématické programy - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací