Zámek Loučeň

Outdoorové aktivity

Zpestřete Váš program aktivním odpočinkem

Tradiční i netradiční aktivity pro zpestření programu Vašeho eventu a aktivní odpočinek jeho účastníků. Výběr z aktivit v rámci areálu i mimo něj.

Aktivity v zámeckém komplexu

Cvičení týmové spolupráce provádíme jak v teoretické, tak především v praktické rovině. Naše kurzy pestře a koncepčně kombinují dobrodružné, sportovní, animované, kreativní a psychologické hry a přimějí účastníky k již zapomenuté aktivitě a soutěživosti. Směřování ke společnému cíli často vede až k euforickým stavům nefalšovaného nadšení a pomáhá tak ke zkvalitnění vztahů v pracovním kolektivu na bázi přátelství.

Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do kouzelného zámeckého parku, který byl založen v první polovině 19. století.

Jedině zde naleznete 11 labyrintů a bludišť z přírodních materiálů, které propojuje naučná stezka o historii labyrintů. Kromě bloudění a meditování můžete v parku také sportovat - 3 běžecké okruhy různé délky a náročnosti jsou ideálním místem pro ranní rozcvičku. Parkem prochází také dendrologická stezka která představuje více než 100 druhů dřevin, některé velmi vzácné.

Pro milovníky adrenalinu nabízíme následující aktivity

  • Treewalk neboli visuté lávky
  • Lukostřelba
  • Půjčovna kol a terénních koloběžek
  • Zorbing

Ucelený program si můžete z jednotlivých výše uvedených nabídek sestavit sami, případně pověřit jeho sestavením profesionály z outdoorových agentur spolupracujících se zámkem Loučeň. Programy školení v přírodě vycházejí z tzv. zážitkové pedagogiky, která efektivně kombinuje modelové problémové situace zasazené do přírodního prostředí s lehkým fyzickým výkonem. Propracované outdoorové hry pomáhají spolehlivě a nenásilnou formou posilovat spolupráci Vašeho týmu a předávají účastníkům impulzy hledání netradičních, inovátorských řešení.


Outdoorové aktivity - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací