Zámek Loučeň

Odpočinek a zábava

Zpestřete Váš program aktivním odpočinkem

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu, na zámku i v zámeckém parku.

Relax zóna

Relaxační zázemí hotelu tvořívnitřní bazén a sauna s odpočívárnou. Na přání klientů zajišťujeme masáže.

Hry

Nabízíme Vám relaxační a sportovní hry zaměřené na odlehčení atmosféry v jednotlivých pracovních týmech.Tyto hry lze uspořádat jako prestižní soutěžení jednotlivých pracovních kolektivů, nebo jako naprostou relaxaci doplněnou o masáže, kadeřnice, vizážistky, reprodukovanou hudbu apod. Tato forma posilování firemní identity uvolněným způsobem vytváří nové vazby v kolektivech.

Kromě her tzv. pohybových, jsme velkými příznivci her strategických, jejichž těžiště se odehrává v rovině vymýšlení vhodného postupu, delegování pravomocí, komunikace se spoluhráči i protihráči, rozhodování, vyhodnocování rizik atd. Stanete se diplomaty, admirály, objeviteli pralesního království nebo řediteli mocných korporací. Tyto zábavné akční hry, kde soutěžíte v týmu, Vám umožní pohlédnout na kolegy pod novým zorným úhlem.

Večerní programy

Nedílnou součástní vydařené firemní akce je večerní zábava pro osvěžení pracovního programu. Úkolem večerních aktivit, které nabízíme, je pobavit, zaujmout, překvapit a pomocí společného zajímavého prožitku umožnit pracovníkům pozitivní identifikaci s firmou a jejími cíli.

Vyberte si z našeho nabídkového menu k nejrůznějším příležitostem:

Casino velká herna s vlastní firemní emisí peněz, živou hudbou, třeba i ve stylu retro
Šakalí léto rokenrol, barvy, vinylové desky
Limonádový Joe whisky, kankán, kovbojské soutěže, country tance
Titanic vážná přednáška či pracovní porada, náhle přerušená poruchou lodi a inscenovaným požárem, po níž následuje přesun na jinou loď k velké slavnosti
Pirátský večer karibská atmosféra, piráti a krásné ženy, věnce květin, reggae hudba

Odpočinek a zábava - fotogalerie
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací