Zámek Loučeň

Odpočinek

ZAŘAĎTE DO VAŠEHO PROGRAMU TAKÉ AKTIVNÍ ODPOČINEK

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilián, na zámku i v zámeckém parku.

Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do kouzelného zámeckého parku, který byl založen v první polovině 19. století.

Jedině zde naleznete 12 labyrintů a bludišť z přírodních materiálů, které propojuje naučná stezka o historii labyrintů. Kromě bloudění a meditování můžete v parku také sportovat - 3 běžecké okruhy různé délky a náročnosti jsou ideálním místem pro ranní rozcvičku.

V zámeckém parku naleznete také mnoho míst, kde je možné praktikovat ranní či večerní jógová cvičení.

Cyklotrasy vedoucí Svatojiřským lesem a malebným Polabím Vám jistě nabídnout také možnost jak dobře po náročném pracovním dni zrelaxovat. Zapůjčení kol/elektorkol je možné přímo v hotelu.

Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet náš lanový park.

Turnaj ve stolním fotbálku, v mini ping pongu, zahrát si obří šachy, fresbee golf nebo si vyzkoušet virtuální realitu i to jsou možnosti, jak Váš tým může aktivně relaxovat... i tyto aktivity Vám rádi zajistíme.

Relax zóna

Relaxační zázemí hotelu tvoří vnitřní bazén a k dispozici Vám je privátní vířivka. Můžete si též dopřát klasické masáže, indické či antisterové masáže, másáže lávovými kameny, reflexní masáže obličeje nebo si dopřát procedury pro hebké ručky či nožky.


Odpočinek a zábava - fotogalerie
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací