Kostýmovaná prohlídka

Kostýmovaná prohlídka

Prohlídka zámku s průvodcem v dobovém kostýmu

Zažijte prohlídky zámku Loučeň s průvodcem, který Vás přenese do doby před sto lety, kdy na zámku žil kníže Alexandr a kněžna Marie Thurn-Taxis. A Vašim průvodcem může být samotný kníže Alexandr, kněžna Marie nebo třeba komorník Oto Bouda či třeba zámecký nadlesní.

Časy kostýmovaných prohlídek

Prohlídky probíhají většinou každou hodinu, v případě potřeby přidáváme prohlídky v půl. První prohlídka začíná hodinu po otevírací době a je možné provést rezervaci na tel.čísle 325 585 228.


Kostýmovaná prohlídka - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací