Family day

Family day

Zažijte zámek jinak

Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům či partnerů a nabídli jim a jejich rodinám možnost strávit úžasný den společně? Pak je zámek Loučeň ideálním místem, kde takový event uspořádat.

„Zámek, kde to žije“ je naším heslem již mnoho let a vězte, že si čas strávený u nás opravdu užijete. Překrásný 24 hektarový anglický park s unikátním souborem 12ti labyrintů, pikniková louka, přírodní amfiteátr, divadlo pro malé i velké, prohlídky zámku s členy knížecí rodiny nebo s Bílou paní, celodenní catering, soutěže, workshopy, možnost ubytování v zámeckém hotelu... jednoznačně SKVĚLÝ DEN S RODINOU.

Proč Maxmilian Lifestyle Resort


  • Firemní akce až pro 4 000 osob
  • Kongresový sál až pro 120 osob
  • 24 ha zeleně pro Váš teambuilding
  • Koordinátor po celou dobu akce
  • Ubytování pro 140 osob
  • Pouze 45 minut z Prahy
Family day Fact sheet
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací