Family day

Family day

Zažijte zámek jinak

Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům či partnerů a nabídli jim a jejich rodinám možnost strávit úžasný den společně? Pak je zámek Loučeň ideálním místem, kde takový event uspořádat.

„Zámek, kde to žije“ je naším heslem již mnoho let a vězte, že si čas strávený u nás opravdu užijete. Překrásný 24 hektarový anglický park s unikátním souborem 12ti labyrintů, pikniková louka, přírodní amfiteátr, divadlo pro malé i velké, prohlídky zámku s členy knížecí rodiny nebo s Bílou paní, celodenní catering, soutěže, workshopy, možnost ubytování v zámeckém hotelu... jednoznačně SKVĚLÝ DEN S RODINOU.

Proč Maxmilian Lifestyle Resort


  • Firemní akce až pro 4 000 osob
  • Kongresový sál až pro 120 osob
  • 24 ha zeleně pro Váš teambuilding
  • Koordinátor po celou dobu akce
  • Ubytování pro 140 osob
  • Pouze 45 minut z Prahy
Family day Fact sheet
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací