V březnu můžete ušetřit peníze za vstupné. Jaro už je v labyrintech

V březnu můžete ušetřit peníze za vstupné. Jaro už je v labyrintech

Publikováno: 04.03.2013
V březnu můžete ušetřit peníze za vstupné. Jaro už je v labyrintech

Naplánovat si na Loučeň brzký výlet ještě před Velikonocemi se může Vaší peněžence vyplatit. Zvlášť pokud s sebou vezmete děti a babičku.

Sníh už zmizel z podhůří a o své slovo se začíná hlásit jaro. Pokud uvažujete o brzkém výletu na Loučeň, neotálejte. Pokud vyrazíte ještě před Velikonocemi, může se Vám to slušně vyplatit. "Až do neděle 24. března, respektive pro případné autobusové zájezdy seniorů či školní zájezdy až do středy 27. března, nabízíme našim návštěvníkům zvýhodněné jarní vstupné. Tolik, kolik uvádí ceník na našich webových stránkách, tedy zaplatíte až od Velikonočních prázdnin, které začínají ve čtvrtek 28. března. Předtím, tedy do 27. března, nabízíme u většiny ceníkových položek dětem, studentům a seniorům vstupné nižší. Pár desítek korun je tak možné ušetřit a investovat kupříkladu do zpestření výletu o návštěvu dalšího výletního cíle v okolí - třeba ZOO Chleby, nebo zámku ve Starých Hradech," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek.

Kdy platí zvýhodněné vstupné?
  • o sobotách 2., 9., 16. a 23. března

  • v neděli 3., 10., 17. a 24. března

  • pro zájezdy škol a seniorů ve všedních dnech měsíce března až do 27. března

Slevy se nevztahují na speciální velikonoční prohlídky zámku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací