Zámek Loučeň snídal s Novou

Zámek Loučeň snídal s Novou

Publikováno: 18.06.2010
Zámek Loučeň snídal s Novou

Je tu konečně výletní počasí, a tak se i televizní štáby vydávají z neútulných studií bez oken do poněkud přívětivějších exteriérů. V pátek 4. června byla oblíbená Snídaně s Novou vysílána v celé své délce 150 minut ze zámeckého areálu Loučeň.

V čase, kdy publikujeme tento článek, jsou tomu přesně 2 týdny od chvíle, kdy zámek Loučeň v přímém přenosu snídal s Novou. Váš zájem o Snídani s Novou po živém vysílání, které sledovalo více než 1, 3 miliónu diváků, neutichl ani po skončení vysílání. Na internetových stránkách televize Nova (www.nova.cz) si tento pořad spouštějí stále noví návštěvníci.

I my jsme se rozhodli reagovat na Váš zájem a necháváme nahlédnout do zákulisí televizního vysílání na připojených fotografiích. Úvodní scénu Buzení Bílé paní bohužel fotograf zaspal, další stěžejní momenty ovšem na fotografiích najdete. Pokud Vás naladí k tomu, že si budete chtít vychutnat celé video živého vysílání ze 4. června, klikněte na http://archiv.nova.cz/multimedia/snidane-s-novou-4-6-2010-2.html?s=0.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací