Zámek Loučeň čeká na čtvrtmilióntého návštěvníka

Zámek Loučeň čeká na čtvrtmilióntého návštěvníka

Publikováno: 15.07.2010
Zámek Loučeň čeká na čtvrtmilióntého návštěvníka

Na zámku Loučeň očekávají v nejbližších dnech svého 250 000. návštěvníka. „Pokud bude příznivé počasí, bez extrémních veder, mohl by se jubilejní návštěvník objevit již o víkendu. Nejpravděpodobnější je ale jeho příchod v pondělí či v úterý,“ řekl manažer zámku Jiří Senohrábek.

Na Loučeni si naposledy podali slavnostně ruce se 100 000. návštěvníkem. „Do našich análů jsme zanesli, že se jím stala nymburská učitelka Věra Havelková. Už je to dlouhých 21 měsíců, vítali jsme ji v říjnu 2008," dodal Senohrábek.
Na stále populárnějším zámku na Nymbursku jsou zvyklí své jubilejní návštěvníky odměňovat, často kombinací darů typických i netypických. „Vzhledem k současným horkým dnům jsme se rozhodli návštěvníka odměnit vícerázovou volnou rodinnou vstupenkou do bazénu zámeckého hotelu, platnou až do konce prázdnin. Návštěvník si odnese také rodinný piknikový koš plný dobrot, které si může s nejbližšími ihned naservírovat ve vybrané části zámeckého parku. Kdo už piknik v přírodě podnikl, dá mi určitě zapravdu, že jde o mimořádný zážitek. Zvlášť když se odehrává mezi exotickými staletými stromy," míní Jiří Senohrábek. Velmi netradiční je poslední z odměn: Čtvrtmilióntý návštěvník zámku Loučeň totiž obdrží ještě rodinnou volnou vstupenku na Živý betlém, kterým na Loučeni o poslední adventní neděli pravidelně zakončují sezónu. Obdarovaný se zároveň může stát, bude-li chtít, nejen pasivním pozorovatelem, ale i přímým aktérem Živého betlému: Organizátoři této adventní podívané ho obléknou do kostýmu a výherce se tak může přímo zapojit do betlému jako jedna z postav, které se budou v úžasné atmosféře při stmívání klanět Ježíškovi. „Všichni na Loučeni jsme velmi zvědaví, kdo si tyto odměny odnese," dodává manažer zámku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací