Zámek Loučeň bude v neděli 7. června uzavřen

Zámek Loučeň bude v neděli 7. června uzavřen

Publikováno: 21.05.2009
Zámek Loučeň bude v neděli 7. června uzavřen

Pokud plánujete výlet na Loučeň v první červnovou neděli, přijeďte raději už v sobotu. Nebudete litovat.

Zámek Loučeň upozorňuje své návštěvníky, že v neděli 7. června bude pro veřejnost uzavřen celý zámecký areál, tedy nejen budova zámku, ale i park s labyrintáriem, a to z důvodu exkluzivního pronájmu.
„Všem návštěvníkům, kteří plánovali výlet na Loučeň první červnovou neděli, doporučujeme, aby se k nám vypravili o den dřív. Jako určitou kompenzaci za nutnou změnu jim v ten den, tedy v sobotu 6. června, nabídneme kromě běžných prohlídek zámku, labyrintária a parku, kde právě kvete naše největší rarita mezi stromy, liliovník tulipánokvětý, také celodenní program v rámci slavnosti Komedie pro zámeckou paní. Jak už název napovídá, jde o maratón divadelních představení s akcentem na veselé pohádky pro děti a rodinné komedie. Program uvede přímo zámecká paní," řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku Loučeň.
Přesný program festivalové slavnosti Komedie pro zámeckou paní bude zveřejněn na internetových stránkách zámku Loučeň v nejbližších dnech. Už nyní ale můžeme prozradit, že zlatým hřebem bude chytrým humorem prošpikované hudebně dramatické vystoupení Lenky Vychodilové, herečky populárního Divadla Sklep, která naváže na svůj loňský loučeňský úspěch novým koncertním vystoupením pod názvem Lemura někdy luzná, jindy hrůzná. Tento vrchol programu odstartuje v zámeckém amfiteátru, tedy pod širým nebem, ve 21.30 hodin.

 

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací