Zámecký kvíz zná své vítěze

Zámecký kvíz zná své vítěze

Publikováno: 09.07.2013
Zámecký kvíz zná své vítěze

Zámecký kvíz, který se nachází na druhé straně mapky parku, jíž obdržíte vždy u vstupu do našeho areálu společně se vstupenkami, přilákal k luštění za první polovinu roku opět stovky návštěvníků. O ceny se losuje 2x ročně a v první polovině roku do dopadlo velmi zajímavě. 7 cen se rozdělilo mezi 6 žen a 1 muže, znamená to snad, že ženy to zvládly lépe, než-li muži, či to je náhoda?

Soutěž o 7 zámeckých cen byla v sobotu 6. července v 15 hodin a 30 minut vylosována naší Bílou paní, která výsledky byla nadšená, na rozdíl od Klauna Alexe, který jí u toho asistoval. V průběhu zámeckých narozenin a krájení dortů Bílá paní tahala z košíčku za pěkného počasí mapičky se správnými odpovědmi. Výherci byli povětšinou ženy a Bílá paní s její zdravou škodolibostí z toho měla radost. Pořadí výherců naleznete zde:

  • 1. cena: 1x romantický víkendový pobyt v dobovém apartmánu přímo v budově zámku se snídaní v 7 hodin (nebo i později, nevadí-li Vám, že se tím naruší magie šťastných čísel) - Hana Šanpalíková, Praha
  • 2. cena: 1x večeře pro dvě osoby o 7 chodech v zámecké Hospůdce Na nádvoří - Karel Krolák, Praha
  • 3. cena: 1x volná vstupenka pro 7 osob do zámeckého labyrintária - Jarmila Mikolášová, Praha
  • 4. cena: 1x piknikový koš se 7 dozlata opečenými kuřecími řízečky a dalšími pochoutkami - Olga Pellantová, Praha
  • 5. cena: 1x volná vstupenka pro dvě osoby na kompletní program jedné ze 7 zámeckých slavností dle vlastního výběru - Aňa Kyseláková, Londýn
  • 6. cena: 1x publikace o zámku, která Vám zajistí zajímavé čtivo na 7 dní - Jana Dobrá, Sadská
  • 7. cena: 1x letající talíř se symnolem loučeňského labyrintária, která má dolet 7x7 metrů, případně 1x pamětní mince zámku se slitiny 7 kovů - Tereza Beranková, Havlíčkův Brod

Výhercům srdečně gratulujeme! Jsme rádi, že naše soutěž Vám přináší radost! Výherce jsme již zkontaktovali emailem. A pro ostatní, nezoufejte! Náš zámecký kvíz stále trvá a pokud vyplníte mapičku z druhé strany, můžete ji hodit do modré poštovní schránky umístěné na přední stěně infocentra z venku a pokud budete mít správně všechny odpovědi, budete vylosováni do dalšího kola, které se slosuje o poslední Adventní neděli.

P.S.: 6 žen: 1 muži .. Je to náhoda?


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací