Zámecký kvíz zná své vítěze

Zámecký kvíz zná své vítěze

Publikováno: 09.07.2013
Zámecký kvíz zná své vítěze

Zámecký kvíz, který se nachází na druhé straně mapky parku, jíž obdržíte vždy u vstupu do našeho areálu společně se vstupenkami, přilákal k luštění za první polovinu roku opět stovky návštěvníků. O ceny se losuje 2x ročně a v první polovině roku do dopadlo velmi zajímavě. 7 cen se rozdělilo mezi 6 žen a 1 muže, znamená to snad, že ženy to zvládly lépe, než-li muži, či to je náhoda?

Soutěž o 7 zámeckých cen byla v sobotu 6. července v 15 hodin a 30 minut vylosována naší Bílou paní, která výsledky byla nadšená, na rozdíl od Klauna Alexe, který jí u toho asistoval. V průběhu zámeckých narozenin a krájení dortů Bílá paní tahala z košíčku za pěkného počasí mapičky se správnými odpovědmi. Výherci byli povětšinou ženy a Bílá paní s její zdravou škodolibostí z toho měla radost. Pořadí výherců naleznete zde:

  • 1. cena: 1x romantický víkendový pobyt v dobovém apartmánu přímo v budově zámku se snídaní v 7 hodin (nebo i později, nevadí-li Vám, že se tím naruší magie šťastných čísel) - Hana Šanpalíková, Praha
  • 2. cena: 1x večeře pro dvě osoby o 7 chodech v zámecké Hospůdce Na nádvoří - Karel Krolák, Praha
  • 3. cena: 1x volná vstupenka pro 7 osob do zámeckého labyrintária - Jarmila Mikolášová, Praha
  • 4. cena: 1x piknikový koš se 7 dozlata opečenými kuřecími řízečky a dalšími pochoutkami - Olga Pellantová, Praha
  • 5. cena: 1x volná vstupenka pro dvě osoby na kompletní program jedné ze 7 zámeckých slavností dle vlastního výběru - Aňa Kyseláková, Londýn
  • 6. cena: 1x publikace o zámku, která Vám zajistí zajímavé čtivo na 7 dní - Jana Dobrá, Sadská
  • 7. cena: 1x letající talíř se symnolem loučeňského labyrintária, která má dolet 7x7 metrů, případně 1x pamětní mince zámku se slitiny 7 kovů - Tereza Beranková, Havlíčkův Brod

Výhercům srdečně gratulujeme! Jsme rádi, že naše soutěž Vám přináší radost! Výherce jsme již zkontaktovali emailem. A pro ostatní, nezoufejte! Náš zámecký kvíz stále trvá a pokud vyplníte mapičku z druhé strany, můžete ji hodit do modré poštovní schránky umístěné na přední stěně infocentra z venku a pokud budete mít správně všechny odpovědi, budete vylosováni do dalšího kola, které se slosuje o poslední Adventní neděli.

P.S.: 6 žen: 1 muži .. Je to náhoda?


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací