Na zámek zavítali Výletníci z České televize

Na zámek zavítali Výletníci z České televize

Publikováno: 06.07.2011
Na zámek zavítali Výletníci z České televize

Zámek Loučeň a zdejší zámecký hotel se objeví na obrazovkách České televize v první týden letních prázdnin hned v prvním, pilotním díle cestovatelské série Výletníci. V rolích moderátorů, kteří prožívají na vlastní kůži spoustu cestovatelských zážitků, se objeví populární dvojice sportovních komentátorů, Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený.

Koncesionáři si často stěžují, že v létě uvádí Česká televize pouze reprízy starších pořadů a nepřichází s novinkami. Jak jsme se přesvědčili sami při dubnovém natáčení na zámku Loučeň, letos bude vše trochu jinak.

Víme už nyní alespoň o jedné žhavé novince: Po celé prázdniny poběží v prime time, tedy v atraktivním večerním čase,, zbrusu nový cestovatelský týdeník Výletníci, který zavede televizní diváky do třinácti nejzajímavějších výletních hotelů v České republice, od hotelů lázeňských, přes horské, až po ty zámecké. "Hned první díl tohoto nového výletního cyklu, který podpoří domácí turistiku, se bude odehrávat na zámku Loučeň a v jeho labyrintech. Moderátoři, kteří pobyt prožijí na vlastní kůži, budou mít zázemí v Zámeckém hotelu Maxmilián Loučeň," řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku. Pozor - zámek Loučeň se objeví už v úvodním díle cestovatelského cyklu, který uvede ČT 1 v neděli 10. července večer!!!

Moderátorské role se ujme populární duo sportovních komentátorů, které má kromě své hlavní erudice zkušenosti již s nejedním zábavným televizním pořadem - Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský, který se loni blýskl v populární show České televize Duety - Když hvězdy zpívají, a to po boku zpěvačky Petry Janů.

Uličnická dvojice dvou mladíků se na zámku Loučeň setkala se zdejším knížetem a také s Bílou paní, o jejíž pravosti vedla spory. "Když jsem se těm dvěma zjevila u bohaté večeře o čtyřech chodech v historické zámecké jídelně, píchali do mě vidličkou, jestli jsem pravá," stěžovala si mimo kameru Bílá paní loučeňská. Bernatský se Svěceným se na zámku při jeho prohlídce vůbec chovali jako doma - váleli se po zdejších historických pohovkách z 19. století, vlezli si do staré kameninové vany ještě po knížeti Alexandru Thurn - Taxisovi s úmyslem vykonat zde svoji denní koupel. Jeden z pánů se pokusil dokonce zneuctít starý historický klozet, včas byl ale zastaven.

Ve Výletnících bude zkrátka o zábavu postaráno. Pánové při svém pobytu na Loučeni pochopitelně také bloudili v labyrintech a pojedli dvě certifikované sladké, horké speciality, které se v celých Čechách vaří jen v zámecké restauraci Vtipná kaše - čápy s mákem a ftipnou kaši.

Z Loučně také podnikli Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený spolu s televizním štábem několik výletů do blízkých míst - podívali se kupř. do muzea hraček v Benátkách nad Jizerou, do skanzenu a muzea motorek v Přerově nad Labem, do nymburského pivovaru a městského muzea, nebo do chatové osady Kersko, kterou proslavil spisovatel Bohumil Hrabal.

Jakýmsi příjemným bonusem programu bude vytvoření balíčku z každého navštíveného pobytového místa, který se bude za velmi výhodné ceny prodávat prostřednictvím nového portálu www.vyletnicionline.cz. Ten bude zřízen současně se zařazením Výletníků do programu, tedy nejpozději od července. V rámci pobytových balíčků zažijete téměř navlas stejné věci, jako známí moderátoři Výletníků.

Tak nezapomeňte, řádění a užívání si známých sportovních komentátorů Vojtěcha Bernatského a Petra Svěceného na Loučeni uvidíte na obrazovkách České televize v neděli 10. července, pořad bude navíc jednou reprízován. V televizních programech hledejte pořad Výletníci.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací