Výherci velkých zámeckých cen

Výherci velkých zámeckých cen

Publikováno: 07.07.2009
Výherci velkých zámeckých cen

Během slavnosti nazvané Narozeniny zámeckých labyrintů se rozdávaly dárky. Obdarováno bylo celkem sedm vylosovaných šťastlivců z řad návštěvníků zámku Loučeň, kteří správně odpověděli na anketní otázky loučeňského zámeckého kvízu.

Soutěž o velké, sedmičkové zámecké ceny se začíná stávat oblíbenou tradicí. Už od otevření zámeckého areálu 7. 7. 2007 dostávají návštěvníci při vstupu mapku areálu. Na její zadní straně jsou kvízové otázky, pravidelně obměňované každé pololetí. Právě jednou za půl roku se z řad návštěvníků, kteří kvízové otázky správně zodpověděli, losují výherci sedmi zámeckých cen. Na koho se usmálo štěstí tentokrát? Kněžna s knížetem vylosovali na zámeckém nádvoří před zraky desítek přihlížejících následující věrné:

1. cena – romantický víkendový pobyt v dobovém zámeckém apartmánu - Martin Čermák, Praha (Loučeň navštívil 2. 5. 2009)

2. cena – večeře pro dvě osoby o 7 chodech v zámecké Hospůdce Na Nádvoří – Patricie Buchtová, Praha 8 (Loučeň navštívila 11. 4. 2009)

3. cena – volná vstupenka pro 7 osob do zámeckého labyrintária – Petr Havlík, Měchenice (Loučeň navštívil 3. 7. 2009)

4. cena – piknikový koš se 7 kuřecími řízečky – Dana Sládková, Praha 5 (Loučeň navštívila 3. 7. 2009)

5. cena – volná vstupenka pro dvě osoby na některou ze 7 zámeckých slavností – Milan Panoch, Kamenice (Loučeň navštívil 19. 4. 2009)

6. cena – publikace o zámku, která je čtivem na 7 dní - Lucie Veinertová, Praha 10 (Loučeň navštívila 19. 4. 2009)

7. cena – pamětní mince zámku ze slitiny 7 kovů – Martina Štěpinová, Praha 8 (Loučeň navštívila 28. 6. 2009)

Další losování výherců z řad návštěvníků, kteří zavítají na Loučeň v druhém pololetí roku, proběhne jako obvykle o poslední adventní neděli.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací