Víkend pro táty nabídl veterány, hru a vstup i zmrzlinu zdarma

Víkend pro táty nabídl veterány, hru a vstup i zmrzlinu zdarma

Publikováno: 18.06.2012
Víkend pro táty nabídl veterány, hru a vstup i zmrzlinu zdarma

Zámek Loučeň mívá většinou zaostřeno na děti. O víkendu v polovině června ale učinil výjimku: Nejprve hýčkal v pátek 15. června v podvečer otce dojezdem a následkou přehlídkou veteránů účastnících se Pražské Veteran Rallye. V neděli 17. června na Den otců pak přivítalo zámecké labyrintárium všechny neněžné půlky rodičovských párů bez placení. A k tomu tátové dostali, kromě soutěžních úkolů, navíc ještě zmrzlinu zdarma.

Ryze pánský víkend se uskutečnil na zámku ve dnech 15. - 17. června. Vše začalo v pátek v pozdních odpoledních hodinách dojezdem celkem 33 posádek Pražské Veteran Rallye, která startovala dopoledne z Prahy - Dolních Počernic a přes zastávku u zámku Dětenice se pak završila na zámku Loučeň. Cíl rallye byl přímo v bráně do zámeckého areálu. Po dojezdu bylo možné si celkem 33 zúčastněných automobilů prohlédnout zblízka v těsné blízkosti zámku.

Mužům patřila i neděle. Tradičně třetí červnovou neděli se totiž hlavně v zámoří slaví Den otců. A k této tradici se již podruhé přihlásil i zámek Loučeň. "Tátové neplatili žádné vstupné a ještě dostali zmrzlinu zdarma jako pozornost navrch. Řekli jsme si ale, že si tuhle odměnu musí nějak zasloužit. A tak jsme všem otcům připravili celkem 11 soutěžních úkolů na výběr, každý situovaný do jednoho z našich labyrintů. Z nich si tátové měli vybrat alespoň šest, které splní. Byla to pochopitelně soutěž dobrovolná, nikoho jsme do ní nenutili. Ti tátové, kteří ale prokázali smysl pro humor, hru a klukoviny, hrou určitě odměnili především své děti. Protože v takových situacích, jaké jsme připravili my, naprostá většina přítomných dětí své otce určitě nikdy předtím neviděla," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. Na své si nakonec přišly i maminky, které si na výletě konečně jednou zaslouženě odpočinuly od dětí.

Jak ryze mužský červnový víkend na zámku vypadal, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací