Večerní prohlídky zámku ozvláštní tentokrát noční trubači

Večerní prohlídky zámku ozvláštní tentokrát noční trubači

Publikováno: 25.08.2009
Večerní prohlídky zámku ozvláštní tentokrát noční trubači

Tak jako každou poslední sobotu v měsíci, mohou se i nadcházející sobotu, 29. srpna, tedy poslední sobotu o prázdninách, těšit milovníci romantiky na tradiční večerní prohlídky na zámku Loučeň.

V minulosti byla do nočních prohlídek zámku Loučeň zakomponována třeba spiritistická seance. Jindy, když byl zrovna úplněk, se po setmění vyprávělo o magii tohoto astronomického úkazu.

„Snažíme se přicházet stále s novinkami. Ani noční prohlídky zámku proto nemohou být pokaždé stejné. Tentokrát všechny noční prohlídky zahájí trubači. Každý účastník noční prohlídky se s nimi pak setká ještě podruhé, a to v hudebním salónu," vysvětlil manažer zámku Jiří Senohrábek. Noční prohlídky se konají ve 20, 21 a 22 hodin. „Doporučujeme rezervaci prohlídek předem - prostřední ze jmenovaných časů už je téměř zcela naplněn. Rozhodně nikoho neodmítneme, ale rezervací se zájemci vyhnou zbytečnému čekání," dodává Jiří Senohrábek. Rezervace přijímá zámecké infocentrum (infocentrum@zamekloucen.cz, tel. 325 585 228).


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací