Vánoční dárky pořídíte i na zámku. A originální...

Vánoční dárky pořídíte i na zámku. A originální...

Publikováno: 17.11.2009
Vánoční dárky pořídíte i na zámku. A originální...

O druhé adventní neděli, 6. prosince, se v areálu barokního zámku Loučeň bude poprvé konat Vánoční jarmark. Pestrý sortiment zboží slibuje, že tu můžete pořídit opravdu originální vánoční dárek. Nečekaným překvapením pro obdarovaného může být i dárkový poukaz třeba na romantickou noc na zámku, který můžete zakoupit v jakémkoli termínu.

Každou adventní neděli se bude na zámku Loučeň konat vždy odlišný předvánoční program. Na druhou adventní neděli, tedy 6. prosince, přitom připadá vánoční jarmark.

Jaké vánoční dárky budete moci na jarmarku koupit? Ženám udělají určitě radost pod stromečkem šperky, které se budou ve velmi různém provedení prodávat hned na několika stáncích. Staromilci ocení proutěné zboží, ať už jako praktický předmět do domácnosti, nebo hezkou dekoraci na chalupu. Romantici budou mít na výběr z několika typů kvalitních voskových svíček - ty jsou rekvizitami, bez kterých se neobejdou snad žádné vánoce. Dětem udělají rodiče radost koupí kvalitní dřevěné hračky. Mlsouni si přijdou na své u stánku s čabajkami a salámy netradičních tvarů. Ten, kdo dává přednost sladkému, si určitě pošmákne na medových pochoutkách, štramberských uších, nebo lázeňských oplatkách. Po zimních procházkách Vás určitě zahřejí tekuté čaje s kusy ovoce, nebo medovina. V nabídce nebude chybět ani svatomartinské víno - to upozorňujeme pro případ, že byste snad nestihli Svatomartinské posvícení, které se na zámku koná už v sobotu 14. listopadu.

Ke stále oblíbenějším dárkům patří v čase, kdy si mnozí myslí, že už snad nejde koupit nic, co by váš blízký neměl, také dárkové poukazy. Hitem mezi vánočními dárky ze zámku Loučeň bude jistě pobytový balíček Romantika zámecké noci, kterou můžete strávit v zámeckém hotelu, nebo přímo v dobových apartmánech v prvním patře zámku. Zakoupení tohoto nejoblíbenějšího, ale i dalších dárkových poukazů lze dojednat se sekretariátem zámku Loučeň (Lucie Fialová, tel. 325 585 228).

Šťastnou volbu a přijďte se podívat na první loučeňský vánoční jarmark - bude k němu připraven i další program!

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací