V září přijdete ve dvou, ale platit bude jen jeden

V září přijdete ve dvou, ale platit bude jen jeden

Publikováno: 03.09.2013
V září přijdete ve dvou, ale platit bude jen jeden

Září na zámku přeje vašim peněženkám. Dorazíte-li ve všední den, platí z páru jen jeden z Vás, druhého rádi přivítáme zdarma. Neplatí nejen druhý, ale každý druhý. Tedy jednoduše: Za každého platícího návštěvníka má vždy jedna osoba v jeho doprovodu nárok na volný vstup.

Září na zámku Loučeň se bude jistě zamlouvat všem šetrným návštěvníkům. Vyrazíte-li kterýkoli den od pondělka do pátku na rodinný výlet, nebo na příjemnou návštěvu zámku či labyrintária s přáteli, platit bude vždy jen polovina z Vás: Mladík tak neutratí ani korunu za svou slečnu, rodičovský pár až za dvě své děti, dědečkovi zbude z ušetřeného vstupného za babičku na pár piv.

"Už loučeňské prázdninové pondělky za poloviční vstupné se setkaly s velkým ohlasem návštěvníků, proto jsme se rozhodli šetřit peněženky našich návštěvníků i v září, a to hned od pondělka do pátku," řekla Kateřina Šrámková, jednatelka společnosti Loučeň.

Zvýhodněná zářijová nabídka zámku Loučeň tedy funguje velmi jednoduše: "Ke každé zakoupené vstupence má kdokoli, vyjma organizované autobusové zájezdy včetně školních skupin, nárok na druhou vstupenku zdarma. Úlevu poskytujeme postupně od nejslabších věkových a sociálních skupin k těm zajištěnějším. Začínáme tedy od dětí přes studenty a seniory po dospělé," vysvětlil Jiří Senohrábek, manažer zámku. Na jednoho platícího rodiče tak připadá vstupné pro dítě zdarma. Stejně tak může dospělý vzít na výlet zdarma po letech některého ze svých rodičů. Pokud přijedou dva dospěláci, neplatí žádné vstupné jejich děti, nebo studenti v jejich doprovodu, nebo senioři, či případně další dva dospělí spolucestující - nárok vzniíká v tom pořadí, jak je tu uvedeno.

Tak hezký zářijový výlet na Loučeň!

Akce Ke každé vstupence 1 vstupenka zdarma

Platí ve všedních dnech v měsíci září pro vstupné v tentýž den, k jakému je vydána placená vstupenka


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací