V zámecké vinárně se brzy pořádně nasmějete

V zámecké vinárně se brzy pořádně nasmějete

Publikováno: 11.08.2010
V zámecké vinárně se brzy pořádně nasmějete

Zámecká kulturní dramaturgie sahá 4. září do dosud neprobádaných vod. Na zámku jste toho mohli vidět už hodně, ale komediální talk show, známá z televize, tak to tu ještě nebylo.

Historické slavnosti. Soutěže pro děti. Řádění v labyrintech. Speciální prohlídky zámku - tu s popíjením vína a punče, jindy sice bez lahodných nápojů, zato v doprovodu Bílé paní, nebo kastelána zámku, výjimečně dokonce i v přítomnosti celé knížecí rodiny. Za tím vším jezdíte na Loučeň často a rádi. Tohle tady ale ještě nebylo: komediální talk show.

"Pořad Na stojáka znáte nejspíš dobře, pokud sledujete televizní kanál HBO. Patří k nejoblíbenějším pořadům této televizní stanice," řekla Lenka Dbalá, ředitelka Zámeckého hotelu Maxmilián Loučeň, která stojí organizačně za uvedeným pořadem. Výmluvní a pohotoví komici Karel Hynek a Daniel Čech, známí z televizních obrazovek, přijedou na Loučeň v sobotu 4. září, aby od 20 hodin uvedli pod anglickým názvem Stand Up Comedy pásmo humorných situací ze života - jak sami tvrdí, ze životů nás všech. Dějištěm zábavného večera bude zámecká vinárna, která se pro veřejnost otevírá jen při výjimečných příležitostech. Vstupné stojí 150 korun. Pokud byste se ve vinárně chtěli nejen pobavit, ale zároveň i posilnit, zarezervujte si pohodlnou postel v zámeckém hotelu Maxmilián, který stojí v těsném sousedství zámecké vinárny coby dějiště mimořádného zámeckého večera.

Loučeň v sobotu 4. září nabízí celý maratón akcí. Přes den, v čase od 10 do 17 hodin, se v zámeckém areálu odehraje celodenní program Cukrových slavností a sladkostí. Na ty kontinuálně naváže Hradozámecká noc, která vyvrcholí až následující den nad ránem a nabídne atraktivní program jak jednotlivcům, tak i celým rodinám, s možností přespat nejen v zámeckém hotelu, ale i v improvizovaném, dobrodužném ležení v zámeckém parku. Podrobnosti o těchto dalších akcích spojených se 4. zářím najdete brzy na loučeňském zámeckém webu v dalších, samostatných aktualitách.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací