Uzavření zámku v pondělí 6.září

Uzavření zámku v pondělí 6.září

Publikováno: 14.08.2010
Uzavření zámku v pondělí 6.září

Zámek Loučeň upozorňuje své návštěvníky, že v pondělí 6. září budou pro veřejnoust uzavřeny interiéry zámku, a to z důvodu natáčení velkofilmu zahraniční produkce. Uzavření se týká pouze budovy zámku. Zámecký park s labyrinty bude přístupný v obvyklé otevírací době, tj. od 10 do 17 hodin. Komorník Oto Bouda bude mít v pondělí tedy vyjímečně volno a bude se na Vás těšit při jiné příležitosti.

Pražský Karlův most, Pachtův palác, nebo Vrtbovská zahrada. Liberecká radnice a Liebigova vila ve stejném městě. Schodiště zámku Sychrov. Jídelna, hudební salón a salónek kněžny zámku Loučeň. Přesně tyto prestižní a reprezentativní lokace si vybrali indičtí filmaři pro natáčení velkofilmu s pracovním názvem Rockstar. Natáčení asijského Bollywoodu, který je objemem natočených snímků v současnosti největší filmovou společností světa, přinese pro návštěvníky zámku Loučeň jen minimální omezení: Natáčet se bude od nedělní noci 5. září do úterního rána 7. září, což znamená v praxi pouze uzavření zámeckých interiérů pro veřejnost v pondělí 6. září. "Ambice indických filmařů jsou stále větší a větší. Pevně věříme, že se film široce známého režiséra dostane i do české distribuce, jako se to nedávno povedlo indickému snímku Milionář z chatrče, oceněnému Oscarem," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací