Moderátor Michal Jančařík zabloudil na kole v tisovém bludišti. Dívejte se na Cyklotoulky

Moderátor Michal Jančařík zabloudil na kole v tisovém bludišti. Dívejte se na Cyklotoulky

Publikováno: 12.10.2012
Moderátor Michal Jančařík zabloudil na kole v tisovém bludišti. Dívejte se na Cyklotoulky

Letos v létě se na zámku Loučeň natáčel další díl oblíbeného televizního pořadu Cyklotoulky. Vidět ho můžete v nejbližších dnech na ČT 4.

Známý televizní moderátor Michal Jančařík na sklonku června letošního roku zabloudil na kole v tisovém bludišti a kvůli této nečekané svízeli se dostal na ohlášenou audienci ke knížeti Alexanderovi Thurn - Taxisovi s velkým zpožděním, dokonce až krátce po setmění. Kníže ho ale neodbyl - naopak: V pozdní hodinu mu nabídl nocleh v zámeckém hotelu. Jak celá návštěva štábu oblíbených televizních Cyklotoulek na zámku Loučeň probíhala, můžete zhlédnout v sobotu 13. října v 17.45 na ČT 4 a v několika reprízách na stejném kanále takřka po celý následující týden - kupř. v pondělí 15. října od 14.05 hod., nebo ve čtvrtek 18. června v 16.40 hod.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací