Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Publikováno: 08.08.2012
Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Luštit křížovky je požitek. A ještě větší požitek je sbírat ceny za správně vyluštěnou tajenku. Pět čtenářů červencového čísla Pražského deníku Extra se za své luštitelské výkony podívá i se svými nejbližšími zdarma do loučeňských labyrintů.

Také jste našli ve svých poštovních schránkách začátkem července Pražský deník Extra a hned jste se pustili do luštění netradiční zámecké křížovky z Loučně? Tajenka této křížovky, která zněla "Přijeď na Loučeň", má pro pět luštitelů příjemné pomyslné pokračování. Jakoby totiž pod tou jejich tajenkou stál dovětek "...a peněženku nech doma!". Vylosovaným 5 výhercům totiž posíláme klasickou poštou vstupenku do loučeňského labyrintária zdarma - a to nejen pro ně, ale pro celou jejich rodinu.

 

Oněmi šťastnými výherci jsou:

Ivana Strnadová z Prahy 9 - Vysočan
Tomáš Dvořák z Prahy 6 - Petřin
Květa Bartušková z Prahy 5 - Lipenců
Ludmila Brajerová z Roztok u Prahy
Marek Svoboda z Prahy 9

Všem luštitelům děkujeme, těm, na které se usmálo štěstí, srdečně blahopřejeme. Vstupenky, které vyhráli, jsou platné v kterýkoli provozní den loučeňského labyrintária až do 11. prosince t. r.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací