Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Publikováno: 08.08.2012
Tajenka křížovky přinesla vstup zdarma 5 šťastlivcům

Luštit křížovky je požitek. A ještě větší požitek je sbírat ceny za správně vyluštěnou tajenku. Pět čtenářů červencového čísla Pražského deníku Extra se za své luštitelské výkony podívá i se svými nejbližšími zdarma do loučeňských labyrintů.

Také jste našli ve svých poštovních schránkách začátkem července Pražský deník Extra a hned jste se pustili do luštění netradiční zámecké křížovky z Loučně? Tajenka této křížovky, která zněla "Přijeď na Loučeň", má pro pět luštitelů příjemné pomyslné pokračování. Jakoby totiž pod tou jejich tajenkou stál dovětek "...a peněženku nech doma!". Vylosovaným 5 výhercům totiž posíláme klasickou poštou vstupenku do loučeňského labyrintária zdarma - a to nejen pro ně, ale pro celou jejich rodinu.

 

Oněmi šťastnými výherci jsou:

Ivana Strnadová z Prahy 9 - Vysočan
Tomáš Dvořák z Prahy 6 - Petřin
Květa Bartušková z Prahy 5 - Lipenců
Ludmila Brajerová z Roztok u Prahy
Marek Svoboda z Prahy 9

Všem luštitelům děkujeme, těm, na které se usmálo štěstí, srdečně blahopřejeme. Vstupenky, které vyhráli, jsou platné v kterýkoli provozní den loučeňského labyrintária až do 11. prosince t. r.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací