Tajemné noční prohlídky zámku jsou i letos každou poslední sobotu v měsíci

Tajemné noční prohlídky zámku jsou i letos každou poslední sobotu v měsíci

Publikováno: 21.04.2010
Tajemné noční prohlídky zámku jsou i letos každou poslední sobotu v měsíci

Noční prohlídky zámku byly už v loňské sezóně velkým návštěvnickým lákadlem. Doporučujeme jejich návštěvu nyní, v jarních měsících, kdy máte šanci prohlížet si setmělé pokoje v menších, příjemně intimních skupinkách zájemců. Nejbližší možnost je 24. dubna.

Zámecké prostředí má své kouzlo i přes den. Teprve v noci je ale opravdu tajuplné. Zámek Loučeň i v sezóně 2010 připravuje pro své návštěvníky netradiční noční prohlídky. Také letos se budou pořádat každou poslední sobotu v měsíci. Nejbližší termín je doslova za dveřmi: V sobotu 24. dubna, na sv. Jiří, vychází první noční prohlídka ve 20 hodin, druhá pak ve 21 hodin. Nenechte si naše noční prohlídky ujít, nebudete litovat!


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací