Svatováclavský volný pátek nabízí hru v parku

Svatováclavský volný pátek nabízí hru v parku

Publikováno: 24.09.2012
Svatováclavský volný pátek nabízí hru v parku

Nadcházející prodloužený víkend láká k výletům. Zámek Loučeň je pochopitelně otevřen nejen v sobotu a neděli, ale i v pátek 28. září, kdy mají školáci i většina pracantů díky státnímu státku volno.

Přemýšleli jste, co s nadcházejícím prodlouženým víkendem? Zdá se, že příjemné baboletní počasí by měly jen občas narušit mírné přeháňky. A ty by pro Vás neměly být důvodem pro to zůstat doma.

Svatováclavský pátek ve znamení hry po stopách princezny nebo bájného Minotaura

Zámek Loučeň je otevřen nejen v sobotu a v neděli, ale pochopitelně i na svatováclavský pátek 28. září. Pokud máte děti, nabízí se jim v tento den kromě populárního řádění v labyrintech či účasti na dětské prohlídce zámku od 14.00 hodin také po celý den hra spočívající v plnění úkolů na předem vytyčené stezce zámeckým parkem. "Na infocentru obdrží každý dětský zájemce plánek areálu s rozpisem úkolů a prostorem pro jejich řešení. Máme připraveny hned dvě hry: Malé děti se vydají po stopách princezny Almérie, ty větší pak za bájným Minotaurem. Za správné řešení úkolů si děti odnesou ojedinělou pasovací listinu a malou sladkou odměnu navrch," říká manažer zámku Jiří Senohrábek.

Sobotní prohlídka zámku při svíčkách

Také sobota má potenciál pěkného výletního zážitku - od 19.00 hodin jsou totiž, tak jako každou poslední sobotu v měsíci, na programu noční prohlídky zámku."Ještě jsme nikdy žádného zájemce o noční prohlídky neodmítli, přesto ale doporučujeme pro vlastní klid našich návštěvníků rezervaci noční prohlídky předem," dodává Jiří Senohrábek.

Neděle pro ty, kteří chtějí vidět všechno

V neděli od 12.30 hodin pak bude přístupný supervelký okruh. V rámci asi 80 minut trvající prohlídky poznají návštěvníci opravdu veškerá zákoutí zámecké budovy, včetně letos nově zpřístupněného zámeckého kostela, půdy a křídla přiléhajícího ke kostelu s oratoří, dětským pokojem a učebnou.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací