Svatomartinská neděle byla ve znamení cimbálu a žehnání vínu

Svatomartinská neděle byla ve znamení cimbálu a žehnání vínu

Publikováno: 11.11.2012
Svatomartinská neděle byla ve znamení cimbálu a žehnání vínu

Také v neděli 11. listopadu se lidé bavili při Svatomartinském posvícení. Neděle, nesená obřadem žehnání svatomartinskému vínu loučeňským farářem v 11 hodin a 11 minut, dětskými soutěžemi a celodenním koncertem cimbálovky na nádvoří, měla v porovnání se sobotou, hlavním programovým dnem, komorní, ale o to srdečnější publikum.

V sobotu přijíždějí davy, v neděli pak poklidní fajnšmekři. Tak je už od svého prvního ročníku, který se uskutečnil v roce 2007, nastaven dvoudenní program Svatomartinského posvícení. Ani letošek nebyl výjimkou.

Pokud jste neměli čas či příležitost k osobní návštěvě, vychutnejte si atmosféru posvícenské neděle na fotografiích. A jestli Vás to bude zajímat, věnujte pár minut také zhlédnutí 66 fotografií z hlavního sobotního programu 6. ročníku Svatomartinského posvícení na zámku Loučeň.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací