Svatohubertské slavnosti mají za sebou svůj první den

Svatohubertské slavnosti mají za sebou svůj první den

Publikováno: 06.11.2010
Svatohubertské slavnosti mají za sebou svůj první den

Počasí se v sobotu odpoledne pokazilo a Vy váháte, zda v neděli skutečně vážit cestu a stát se aktéry Svatohubertských slavností na zámku Loučeň. Možná že Vám pomůže rozhodnout se fotogalerie záběrů čerstvě pořízených v první den Svatohubertských slavností.

Sobota 6. listopadu. Zámek Loučeň slaví Svatohubertské slavnosti. Na zámku probíhají sokolnické ukázky, střílí se z lovecké kuše. Odpoledne pasují místní kněžnu do stavu mysliveckého. Trubači odehrají za celý den několik slavných šlechtických loveckých fanfár a jejich účinkování na slavnostech vyvrcholí ve 14 hodin účastí na Svatohubertské mši v zámeckém kostele Nanebevzetí P. Marie. Celkem 1 625 lidí se za jediný den nechalo zlákat nejen bohatým programem, ale i mimořádným volným vstupem do zámeckých labyrintů.

Program s drobnými redukcemi pokračuje i v neděli. A stejně jako v sobotu 6. listopadu je i o den později vstup do labyrintária bez placení.

Co nabídl první den Svatohubertských slavností na zámku Loučeň, můžete vidět v připojené fotogalerii.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací