Svatební kalendář na rok 2014 se úspěšně plní

Svatební kalendář na rok 2014 se úspěšně plní

Publikováno: 20.01.2014
Svatební kalendář na rok 2014 se úspěšně plní

Svatební koordinátorka na Loučeni má tradičně v lednu nejvíce vytížený telefon. Denně se hlásí zájemci o svatební obřady a probíhají schůzky se snoubenci. Díky tomu je náš svatební kalendář již hodně plný, ale přesto můžeme stále nabídnout lukrativní termíny pro Vaši svatbu

Svatby se na Loučeni konají od roku 2000 a za těch skoro již 15 let si své ANO řeklo přes 1 000 manželských párů zde v romantickém anglickém parku, v kostele nebo zámeckých komnatách. Mnoho z našich klientů se k nám pravidelně vrací na výročí svatby nebo jen tak na výlety s dětmi, případně chodí kontrolovat, jak jim roste jejich svatební strom.

Uvažujete-li o tom, že do toho letos "praštíte", je takřka nejvyšší čas.


V roce 2014 pro snoubence chystáme několik novinek a to jak v nabídce svatební gastronomie, tak zajímavé cenové nabídky.

  • Na všechny termíny obřadů v pátek nabízíme slevu 30% ze svatebního balíčku Standard
  • všem snobencům, kteří u nás uzavřou snatek v dubnu, květnu, září a říjnu jako dárek vysadíme jejich svatební strom ZDARMA
  • zájemcům o svatby s ubytováním nabízíme novomanželské apartmá zdarma, pokud obsadí 20+ pokojů
  • do konce ledna exkluzivní sleva 50% na pronájmy svatebních prostor na všechny páteční červnové termíny

Pro všechny, kteří si chtějí naše prostory prohlédnout, nabízíme v sobotu 25.ledna od 12.00do 15.00 speciální svatební konzultační den, kdy Vám naše koordinátorka ukáže všechny prostory a seznámí Vás s naší kompletní svatební nabídkou. A jako bonus si zcela vyjímečně jen v tento den zdarma můžete projít zámeckou expozici v rámci ZIMNÍ SVATEBNÍ PROHLÍDKY se zámeckým majordomem v 15.hodin.

A pokud se Vám to zrovna 25.ledna nehodí, kontaktovat nás můžete kdykoli nebo nám zanechte Vaše telefonní číslo.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací