Na Svatebním jiskření si podávaly dveře nevěsty současné a budoucí

Na Svatebním jiskření si podávaly dveře nevěsty současné a budoucí

Publikováno: 17.04.2011
Na Svatebním jiskření si podávaly dveře nevěsty současné a budoucí

Několik prostřených svatebních tabulí. Desítky svatebních šatů. Stovky svatebních květin. A tisíce svatebních koláčků byly k vidění na veletrhu Svatební jiskření, jehož druhý ročník proběhl v neděli 17. dubna.

Svatební veletrh na zámku Loučeň se v neděli 17. dubna dočkal více než tisícovky návštěvníků. Tolik nevěst pohromadě, které prezentovaly výtvory krejčích, floristů a kadeřníků, viděla spousta nedělních hostů zámku Loučeň pravděpodobně poprvé v životě. "Svatební veletrh měl objektivně dva návštěvnické vrcholy, z nichž každý byl opakován pro dopolední i odpolední publikum. Tím prvním byla módní přehlídka svatebních kytic v zámecké oranžérii, moderovaná Miss České republiky 2003 Lucií Váchovou. Tou druhou pak volná historická rekonstrukce sňatku loučeňského knížecího páru Alexandra a Marie Thurn - Taxis, kteří si řekli své ano v dubnu 1875 v italských Benátkách," řekl manažer zámku Loučeň Jiří Senohrábek.

Soutěž o nejkrásnější svatební kytici vyhrála u odborné poroty se svojí převislou kyticí floristka Michala Matějková z pražského Květinářství Levante. Návštěvníkům se pak nejvíce líbila svatební kytice zvaná Rukáv od Petry Karlové z Květinového studia Petra v Brandýse nad Labem.

Atmosféru Svatebního jiskření na zámku Loučeň nejlépe poznáte z připojené fotogalerie. Veselé listování!

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací