STAND UP 12.11

STAND UP 12.11

Publikováno: 02.11.2011
STAND UP 12.11

Po několika úspěšných představeních pořadu STAND UP neboli NA STOJÁKA, se v rámci Svatomartinského posvícení bude konat další z řady těchto večerů se skvělým humorem v zámecké vinárně v sobotu 12.listopadu 2011 od 21 hod.

Protože všichni milujeme tento druh českého humoru, přesvědčili jsme naše oblíbené "umělce z Prahy", že v rámci svatomartinského víkendu se bude konat skvělá zábava také v zámecké vinárně.

Od 21 hod se můžete společně s námi těšit na Karla Hynka a Daniela Čecha. Pokud nechcete spoléhat na to, že se nějaká volná židle získá na poslední chvíli, tak svoje místa na představení rezervujte předem na tel. 325 585 228 nebo na email hotel-maxmilian@zamekloucen.cz.

Vstupné 120 Kč ( předprodej ), 150 Kč na místě před představením.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací