Televizní show můžete zažít live v zámecké vinárně

Televizní show můžete zažít live v zámecké vinárně

Publikováno: 27.09.2010
Televizní show můžete zažít live v zámecké vinárně

Zábavná show, známá z televize HBO, sklidila na Loučeni při své premiéře během zářijových Cukrových slavností úspěch. Proto jsme se rozhodli přidat ji jako programový bonus také k dalším zámeckým slavnostem, říjnovému Pohádkovému království princezny Arabely a listopadovému Svatomartinskému posvícení.

Sobota 4. září, 20.00. V setmělé zámecké vinárně na Loučeni se začínají rozsvěcet světla a před diváky předstupují showmani Karel Hynek a Daniel Čech. Muži možná ještě málo známých jmen, ale již velmi známých tváří. Úžasný klenutý sál vinárny praská ve švech. A lidé se baví.

"Premiéra Stand Up Comedy, obdoba zábavného televizního pořadu Na stojáka se stejnými protagonisty, měla začátkem září široký ohlas, hlediště bylo zcela zaplněné. Proto jsme se rozhodli tuhle zábavnou podívanou v krátkém sledu zopakovat znovu, a to hned dvakrát," řekla Lenka Dbalá, ředitelka zámeckého hotelu, která organizačně stojí za přípravou tohoto programu, respektive jeho přenesením na Loučeň.

Oblíbené komiky Karla Hynka a Daniela Čecha tak mohou diváci, na které při premiéře nezbyly lístky, vidět na Loučeni znovu v sobotu 2. října od 20 hodin. Pod značkou Stand Up Comedy pak vystoupí 6. listopadu, taktéž od 20 hodin, ve vinárně v zámeckém areálu Loučeň další oblíbené duo bavičů, Lukáš Pavlásek a Petr Vydra.

"Návštěvníci, kteří se vypraví na Loučeň v jednom z uvedených termínů, mohou zažít velmi mnohovrstevnatý den. Doporučujeme všem zájemcům příjezd nejpozději na poledne, aby stihli také hlavní program zámeckých slavností. V prvním termínu Stand Up Comedy, tedy 2. října, totiž budeme otvírat Pohádkové království princezny Arabely. Po vernisáži výstavy kostýmů z televizního seriálu Arabela, která je stěžejní programovou nabídkou této slavnosti, zavítá na Loučeň na besedu o natáčení seriálu Arabela představitelka princezny Xénie, oblíbená Dáda Patrasová. Pro děti bude navíc připravena spousta soutěží na pohádkové téma. V sobotu 6. listopadu pak příznivcům Stand Up Comedy doporučuji jako součást programu SVATOHUBERTSKÝCH SLAVNOSTÍ.

Vstupenky na oba termíny Stand Up Comedy můžete zakoupit, připadně si rezervovat v zámeckém infocentru, tel. 325 585 228, infocentrum@zamekloucen.cz. Vstupné 150 Kč.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací