Soutěž o nejkrásnější dětský labyrint má svého vítěze

Soutěž o nejkrásnější dětský labyrint má svého vítěze

Publikováno: 10.07.2009
Soutěž o nejkrásnější dětský labyrint má svého vítěze

Fenomén Labyrint, fenomén Papír. Tak se jmenuje výstava, která je v oranžérii zámku Loučeň k vidění až do 20. července. S vernisáži v rámci akce Narozeniny zámeckých labyrintů byla spojena soutěž o nejkrásnější labyrint vytvořený dětským návštěvníkem. Soutěž už má svého výherce.

První červencovou sobotu bylo u zámecké oranžérie plno. Dospělé lákala výstava Fenomén Labyrint, fenomén Papír, děti pak Dílna tety Irenky. V ní si děti mohly samy vytvořit svůj list ručního papíru a následně ho vyzdobit jakoukoli technikou motivem labyrintu. V soutěži se sešly zhruba dvě stovky labyrintů. Citlivé tetě Irence, jinak Ireně Štyrandové, provozovatelce dílny ručního papíru v Litoměřicích, se jediný vítěz nevybíral vůbec snadno. „Bylo to hrozně těžké rozhodnutí. Podstrčila jsem organizátorům jména hned tří výherců, ale bylo mi řečeno, že vyhrát může opravdu jen jeden,“ řekla Irena Štyrandová. Oním šťastným malým tvůrcem labyrintů, který bude odměněn cenou, se nakonec stala Kateřina Roškotová z Neuměřic, vesnice nedaleko Kladna. Ze zámku jí co nevidět přijde sada pastelek v pěkném kovovém pouzdře a létající talíř s motivem Labyrintária Loučeň.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací