Sobotní narozeninové odpoledne dopadlo skvěle i přes deštivé počasí

Sobotní narozeninové odpoledne dopadlo skvěle i přes deštivé počasí

Publikováno: 07.07.2013
Sobotní narozeninové odpoledne dopadlo skvěle i přes deštivé počasí

Již pošesté se slavily na Loučeni Narozeniny zámeckých labyrintů. Jedenáct našich krasavců, kteří nemají jinde na světě obdoby, přilákalo 6. července 2013 přes 1 500 návštěvníků. Zpívalo se, veselilo se, tančilo se, a bavili se malí i velcí. Bohužel před polednem se nad Loučení přehnaly přívalové deště a program se narychlo musel přesunout.

Jak tato narozeninová party probíhala, můžete vidět v naší fotogalerii. Přes nepřízeň počasí dopadlo vše dobře a k večeru odcházeli poslední návštěvníci, kteří zde dle našich interních průzkumů strávili velmi vydařený den. Mnozí z Vás zde nebyli poprvé a my děkujeme za ty stále se opakující tváře.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací