Snídaně s Novou - naživo ze zámku Loučeň

Snídaně s Novou - naživo ze zámku Loučeň

Publikováno: 26.05.2010
Snídaně s Novou - naživo ze zámku Loučeň

Snídáte občas s televizí Nova? Že ano? A chtěli byste zároveň snídat na zámku? Že ano? Pak si zapněte svoji plazmu či LCD, nebo i starou Teslu v pátek 4. června v 5.59 hodin a nechte ji puštěnou až do 8.30 hodin.

Všem, kdo znají zámek a zámecké labyrintárium na Loučeni a mají je rádi, ale i těm, kdo tohle báječné místo na mapě Čech ještě nepoznali, se tímto na vědomost dává, že budete-li v pátek 4. června 2010 snídat s televizí Nova, zažijete v přímém přenosu také probouzení zámku Loučeň. V živém vysílání si kamery najdou zdejší Bílou paní a půjdou ji, sotva ulehne po noci plné strašení do postele, vzbudit do ložnice kněžny. Proslov před televizními kamerami přislíbil i kníže Thurn - Taxis, který pohovoří o oblíbených prohlídkách zámku a také o zámeckých slavnostech. Krásné, mladé dámy, které už pomýšlejí na vdavky, mohou okouknout, jestli by se jim jako kulisa přímo pohádková nehodil pro jejich svatební den právě zámek Loučeň. Ke slovu se dostane i knížecí nadlesní, který Vás seznámí se školními programy na zámku, především s projektem Stromy vyprávějí, který sám vede jako učitel dětí.

V rámci více než dvouhodinového vysílání se můžete těšit na vystoupení šermířů. Pavel Hlaváč ze společnosti Zlatý pruh Polabí a Ludmila Radková, ředitelka nově otevřených Dobrovických muzeí, Vám poradí, s jakými dalšími zajímavými místy spojit výlet na zámek Loučeň. Určitě rádi sledujete seriál Ordinace v růžové zahradě. Pak Vás potěší informace, že na Loučeň přijedou oblíbení herci z tohoto ostře sledovaného seriálu, konkrétně Libuše Bitnerová, Martin Písařík a Petr Vágner. Přímými aktéry vysílání budou také děti ze základních škol v Nymburku, Lysé nad Labem, Dolního Slivna či dokonce až z Krucemburku na Vysočině. Před televizními kamerami budou soutěžit o ceny v zámeckých labyrintech.

Tak nezapomeňte: Pátek 4. června, 5.59 - 8.30, ranní probouzení zámku Loučeň v přímém přenosu na televizi Nova.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací