Šmoulové se o podzimních prázdninách utkají s Gargamelem

Šmoulové se o podzimních prázdninách utkají s Gargamelem

Publikováno: 18.10.2012
Šmoulové se o podzimních prázdninách utkají s Gargamelem

Od čtvrtka 25. 10. do neděle 28. 10. bude zámeckými pokoji děti provádět Šmoulinka. Ostatní Šmoulové svedou o víkendu bitvu s Gargamelem a také připraví dětem mo(u)drou hru v zámeckém parku, při které se děti a Šmoulové budou houfně potkávat. Podzimní prázdniny jsou už skutečně za humny...

Loni o podzimních prázdninách sem uprchla za Gargamelem a teď bude na zámku znovu vítaným azylantem. Řeč je o Šmoulince, která nabízí pro děti příjemné zpestření podzimních prázdnin. Ty si děti v celém Česku užijí po 4 dny od čtvrtka 25. října.

Prohlídky se Šmoulinkou nebo s ochutnávkou čokolády

„Pokud k nám přivedete Vaše děti kdykoli během podzimních prázdnin, tedy od čtvrtka do neděle, provede je zámeckými pokoji Šmoulinka. Pro bezdětné návštěvníky se tím ale pochopitelně nic nemění - i pro ně jsou připraveny běžné kostýmované prohlídky ušité na míru dospělákům, nebo v sobotu a v neděli v 17 hodin mohou, stejně jako děti, absolvovat v posledních letošních vypsaných termínech čokoprohlídky s ochutnávkou několika druhů čokolád, včetně dvou nejvybranějších plantážových značek," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek.

Velká víkendová šmoulí hra v zámeckém parku

Sklonek října bude nicméně vzhledem k termínu prázdnin na zámku Loučeň především modrý, šmoulovský: Šmoulinka nebude jediným členem modré výpravy. Další Šmoulové se v sobotu a v neděli zabydlí v zámeckém parku, aby dětem přichystali spoustu šmoulích úkolů v celodenní velké šmoulí hře.

Sobotní bitva u Tisového bludiště: Šmoulové versus Gargamel

Idylu veselého skotačení dětí s modrými skřítky ovšem v sobotu 27. října pozdě odpoledne nahlodá nepříjemný narušitel: „Na sobotní 16. hodinu ohlásil výstražným dopisem svůj příjezd obávaný Gargamel, který chce se Šmouly definitivně skoncovat v bitvě u Šmoulího domečku poblíž Tisového bludiště. Loučeň se tak prý zapíše do dějin jako místo posledního pobytu Šmoulů. Jestli Vám není osud pohádkové modré rodiny lhostejný, přijďte ji podpořit," prosí s evidentní obavou v hlase manažer zámku Jiří Senohrábek.

Prázdniny na téma podle vlastního výběru dětí a rodičů

Šmouly si vlastně o prázdninách vyžádali pravidelní návštěvníci zámku Loučeň.„V anketě na našich facebookových stránkách jsme nechali naše příznivce hlasovat, zda se chtějí o podzimních prázdninách setkat se Šmouly, nebo s Machem a Šebestovou, kteří shodou okolností mají o prázdninách zrovna službu v televizním Večerníčku, ale přes den by mohli být u nás. Anketu jsme uzavřeli v pátek 19. října v 16 hodin s poměrem hlasů 148 : 49 ve prospěch Šmoulů," dodal Jiří Senohrábek.

 

Mo(u)dré podzimní prázdniny se skřítky

  • Šmoulinka v roli dětské průvodkyně zámkem každý den od čtvrtka do neděle

  • Velká šmoulí hra v zámeckém parku v sobotu a v neděli

  • Přelomová bitva války mezi Šmouly a Gargamelem ohlášená na sobotu 16 hod. u Šmoulího domečku poblíž Tisového bludiště

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací