Šmoulománie

Šmoulománie

Publikováno: 28.10.2011
Šmoulománie

Již se to k Vám také doneslo? Zámecký park na Loučeni je aktuálně plný modrých skřítků, kteří sem přijeli na podzimní prázdniny na pozvání českých pohádkových postav. Na státní svátek 28. října si jich užila první pětistovka dětí. V sobotu 29. října se sem chystají další. Setkají se nejen s belgickými skřítky, ale i s českými pohádkovými postavami na čele s Krakonošem, které mají toho času na Loučeni vystaven šatník svých pohádkových kostýmů. POHÁDKOVĚ MODRÉ PRÁZDNINY končí v neděli 30. 10. prohlídkami zámku se Šmoulinkou.

Tak už to vypuklo! Ohlášená návštěva modrých skřítků na zámku Loučeň je tady! Na státní svátek 28. října si skřítků na zámku Loučeň užila první pětistovka dětí. Co všechno děti se skřítky zažily, můžete vypátrat v připojené fotogalerii.

Jestli máte tyhle pohádkové postavičky také rádi, neváhejte a přijeďte na zámek v sobotu 29. října, kdy se chystají podobná dobrodružství, jako v pátek. V sobotu, ale i v neděli pak bude zámkem provádět všemi milovaná Šmoulinka!!!

Co všechno tedy do konce podzimních prázdnin ještě zažít?

Až neděle budou probíhat speciální MODRÉ PROHLÍDKY zámku. Průvodkyní dětí bude přímo Šmoulinka, která byla pozvána zámeckými princi původně jen na šmoulí zmrzlinu. Ale na zámku se jí tak zalíbilo, že se rozhodla zde strávit celé podzimní prázdniny v roli průvodkyně.

Po pátku ještě i v sobotu je naplánované VELKÉ ŠMOULÍ PUTOVÁNÍ ZÁMECKÝM PARKEM, při kterém si opravdu můžete pořádně zašmoulit, plnit zábavné úkoly a dostat sladkou šmoulí odměnu. Čeká vás jízda na šmoulích koloběžkách, pomůžete postavit hrad, ve kterém se šmoulové chtějí schovat před Gargamelem, budete hledat Šmoulinčino ztracené klubíčko a mnoho dalšího.

Znáte hru s kuličkami, která se jmenuje ŠMOULÍ CVRNKANÁ? Tu si můžete zahrát na našem novém kuličkovém hřišti a vyhrát šmoulí skleněné kuličky.

Po celou dobu máme pro vás v našem infocentru omalovánky, samolepky, hračky, balonky a další suvenýry, které můžete zakoupit a také u nás můžete zavítat do ŠMOULÍ OSVĚŽOVNY a ochutnat nějaké šmoulí dobrůtky. Víte, co nejvíce chutná Šmoulince a po čem se může utlouct Azrael?? Je to mňam, ale ochutnat to můžete jedině u nás v restauraci Vtipná kaše na zámeckém nádvoří: je to Ftipná kaše, tak moc oblíbená u našich dětských návštěvníků.

A překvapení na závěr: PO CELÉ PRÁZDNINY OBŘÍ SKÁKACÍ HRAD V ZÁMECKÉM PARKU PRO VŠECHNY DĚTSKÉ NÁVŠTĚVNÍKY ZDARMA.

 

 

 

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací