Silvestr na Loučeni byl tropický, užívala si ho i kiribatská náčelnice

Silvestr na Loučeni byl tropický, užívala si ho i kiribatská náčelnice

Publikováno: 31.12.2010
Silvestr na Loučeni byl tropický, užívala si ho i kiribatská náčelnice

Spousta lahví šampaňského byla na bílé prostřeném stole na bíle zasněženém zámeckém nádvoří odšpuntována na Silvestra již v jednu hodinu odpoledne. Nálada byla ale tropická. Proč? Slavilo se a tančilo v rytmu tichomořského souostroví Kiribati - a to i s tamní náčelnicí.

Téměř sto padesát oslavenců čítala silvestrovská párty na zámku Loučeň. Čím byla zvláštní? Nový rok se tu vítal za bílého dne, takže se oslav ve společnosti knížecí rodiny a Bílé paní loučeňské v čilé náladě zúčastnilo také mnoho dětí. Slavnostní přípitek přišel na řadu již v jednu hodinu odpoledne našeho času, v momentě, kdy Nový rok dorazil do prvního časového pásma, v němž leží mj. tichomořské souostroví Kiribati. Zvláštním hostem silvestrovské oslavy na zámku Loučeň byla slavná náčelnice největšího kiribatského kmene. Knížecí rodina a její hosté nezapomněli při oslavě ani na zvířátka v zámeckém parku, kterým se dostalo různých dobrot. Návštěvníci se vraceli do svých domovů s pestrými kiribatskými věnci na krku.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací