Sedmičkový zámek odměnil 77 777. návštěvníka v sezóně

Sedmičkový zámek odměnil 77 777. návštěvníka v sezóně

Publikováno: 24.09.2009
Sedmičkový zámek odměnil 77 777. návštěvníka v sezóně

Zámek Loučeň se pro veřejnost otevřel 7. 7. 2007. Od té doby považují Loučeňští sedmičku za mimořádně šťastné číslo. Právě proto přikročili k akci, která se na zámku odehrála ve čtvrtek 24. září. V tento den prošel zámeckými branami 77 777. návštěvník.

„Právě když jsme očekávali 77 777. návštěvníka, vstoupila do zámeckého areálu davově a tedy poněkud nepřehledně celá třída," prohlásil Jiří Senohrábek, manažer zámku Loučeň. Jubilejní návštěvník tak byl v podstatě kolektivní a získal tedy kolektivní odměnu: poukaz na výukový program školy na zámku zdarma. „Na zámku jsme se třídou na výukovém programu již potřetí. Ze školních projektů nám zbývá absolvovat už jen jediný, s poštovní tématikou. Na ten sem rádi zavítáme na jaře, nejlépe, jestli bude volný termín, v květnu. Udělali jste nám opravdu radost," řekla Jana Tovarová, sympatická učitelka doprovázející vítěznou školní třídu ze Základní školy Bedřicha Hrozného v Lysé nad Labem. Poukaz a pamětní minci zámku převzali výherci přímo z rukou Jeho Jasnosti Alexandra knížete Thurn - Taxise.
„Ostatní české zámky pláčou nad špatnou sezónou, my si, musím to zaťukat, nemůžeme stěžovat. Za celý loňský rok k nám zavítalo 72 160 návštěvníků, letos vítáme už v září 77 777. návštěvníka. Očekáváme tedy oproti loňsku zhruba třicetiprocentní nárůst návštěvnických čísel," dodal Jiří Senohrábek.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací