Rusalce tleskalo při měsíčku 900 diváků

Rusalce tleskalo při měsíčku 900 diváků

Publikováno: 12.07.2010
Rusalce tleskalo při měsíčku 900 diváků

Loni v květnu Prodaná nevěsta. Letos v červenci Rusalka. Pokud konstelace hvězd zůstane příznivá, mohou se příznivci opery pod širým nebem za rok o prázdninách těšit na Nabucca.

Celkem 900 diváků tleskalo v sobotu přesně ve 23 hodin tříhodinovému představení Dvořákovy opery Rusalka, uspořádanému v příjemném, teplém večeru pod širým nebem, v zámeckém parku na Loučeni. "Zatímco den předtím se stejné představení v západočeském Švihově pro malý zájem diváků rušilo, den poté zaznamenala Loučeň zatím největší návštěvnickou bilanci z patnácti hradů a zámků, kam se přední čeští operní sólisté během léta s touto slavnou operou vydali či ještě vydají," řekl po závěrečném potlesku Jiří Senohrábek, manažer zámku Loučeň.

O náladě a velkoleposti tohoto představení nejlépe svědčí fotografie, které si můžete prohlédnout v příloze této zprávy.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací