Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Publikováno: 06.09.2012
Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Půl miliónu turistů za pět let od otevření v červenci 2007 - to je bilance zámku Loučeň, která se na příjemné kulaté číslo 500 000 zaoblí v nejbližších hodinách či dnech. Jubilejní návštěvník si odnese minci z pravého zlata.

500 000 návštěvníků za 5 let - to je pěkně kulatá bilance zámku Loučeň od jeho otevření veřejnosti 7. 7. 2007. Aby se stala realitou, k tomu už zbývá posledních pár desítek turistů. "Podle všech předpokladů, odhadů návštěvnosti a aktuálního počasí to vypadá, že jubilejního půlmilióntého návštěvníka přivítáme na zámecké slavnosti Kouzla sladké Itálie v sobotu 8. září," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. S Kouzly sladké Itálie je spojeno i další finanční lákadlo: Za bohatý program se platí mimořádně obyčejné vstupné, nikoli zvýšené vstupné běžné při zámeckých slavnostech.

Jubilejní návštěvník zámku Loučeň, zatím nejkulatější a tudíž i nejprestižnější v jeho historii, si odnese ze zámku jako pozornost pamětní minci z pravého zlata.

Chcete mít doma zlatou minci? Přijďte na zámek v sobotu 8. září, třeba se na Vás usměje štěstí a mince pro jubilejního návštěvníka bude právě Vaše.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací