Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Publikováno: 06.09.2012
Půmilióntý návštěvník bude za chvíli za vraty. Odnese si zlatou minci

Půl miliónu turistů za pět let od otevření v červenci 2007 - to je bilance zámku Loučeň, která se na příjemné kulaté číslo 500 000 zaoblí v nejbližších hodinách či dnech. Jubilejní návštěvník si odnese minci z pravého zlata.

500 000 návštěvníků za 5 let - to je pěkně kulatá bilance zámku Loučeň od jeho otevření veřejnosti 7. 7. 2007. Aby se stala realitou, k tomu už zbývá posledních pár desítek turistů. "Podle všech předpokladů, odhadů návštěvnosti a aktuálního počasí to vypadá, že jubilejního půlmilióntého návštěvníka přivítáme na zámecké slavnosti Kouzla sladké Itálie v sobotu 8. září," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. S Kouzly sladké Itálie je spojeno i další finanční lákadlo: Za bohatý program se platí mimořádně obyčejné vstupné, nikoli zvýšené vstupné běžné při zámeckých slavnostech.

Jubilejní návštěvník zámku Loučeň, zatím nejkulatější a tudíž i nejprestižnější v jeho historii, si odnese ze zámku jako pozornost pamětní minci z pravého zlata.

Chcete mít doma zlatou minci? Přijďte na zámek v sobotu 8. září, třeba se na Vás usměje štěstí a mince pro jubilejního návštěvníka bude právě Vaše.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací