Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Publikováno: 04.08.2013
Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Letní prázdniny jsou už zase tady. Vy nemáte chvíli klid na odpočinek a Vaše ratolesti se válí doma a nuda je neminula. Chcete si někam vyrazit a nemáte nápad na výlet? Tak přijeďte k nám! Připravili jsme pro nás zbrusu nové programy, které se nebudou opakovat.

Dva měsíce prázdniny před Vámi a dovolená je daleko, děti začínají pořádně zlobit a odpočinek v nedohlednu. Stačí navštívit naše labyrintárium s 11 jedinečnými labyrinty, jít na prohlídku na zámku a den Vám všem uteče jako voda a budete nadmíru spokojeni.

Navíc přes prázniny jsme pro Vaše malé zlatíčka připravili bohatý program, který se bude odvíjet každé úterý, sobotu a neděli. Na doporučení si sednete na naši zámeckou terasu, dáte si vychlazené pivo a usednete vedle vašeho usměvavého partnera a oba si ulevíte, že se vaše děti na chvíli vytratily z dohledu a vydaly se na dobrodružnou cestu, na kterou určitě nezapomenou.

Zatímco Vy si butede užívat letního a teplého sluníčka, Vaši potomci poputují exotickou Afrikou, kde si vyzkouší stopovat a poznávat zvířata, střílet z luku a zahrají si na domorodé nástoje Afričanů. Jako další program pro ně máme připravenou pošťáckou dílnu, kde si vlastnoručně vyrobí poštovní známku s naším pošťákem. Po vydatném obědě budou moci navštívit čítárnu naší kněžny Marie Thurn-Taxis a poslechnout si, jak krásně předčítá pohádky a u toho spočinout na polštářích. Celodenně pro Vás zde bude taktéž připravena palačinkárna, trampolína, legendární výstava Igráčků a jako poslední aktivitu máme připravenou pro naše velké, či odvážné návštěvníky strašidelnou prohlídku zámeckým sklepením s Bílou paní.

VÝŠE UVEDENÝ PRÁZDNINOVÝ PROGRAM SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ VŽDY V ÚTERÝ, SOBOTU A NEDĚLI OD 12:00 DO 17:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu, a jestliže nás navštívíte mimo dnů s rozšířeným prázdninovým programem, tak si určitě užijete spoustu zabávy v našem zámeckém parku a zámku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací