Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Publikováno: 04.08.2013
Pryč s nudou! U nás na zámku se rozhodně tohle léto nudit nebudete!

Letní prázdniny jsou už zase tady. Vy nemáte chvíli klid na odpočinek a Vaše ratolesti se válí doma a nuda je neminula. Chcete si někam vyrazit a nemáte nápad na výlet? Tak přijeďte k nám! Připravili jsme pro nás zbrusu nové programy, které se nebudou opakovat.

Dva měsíce prázdniny před Vámi a dovolená je daleko, děti začínají pořádně zlobit a odpočinek v nedohlednu. Stačí navštívit naše labyrintárium s 11 jedinečnými labyrinty, jít na prohlídku na zámku a den Vám všem uteče jako voda a budete nadmíru spokojeni.

Navíc přes prázniny jsme pro Vaše malé zlatíčka připravili bohatý program, který se bude odvíjet každé úterý, sobotu a neděli. Na doporučení si sednete na naši zámeckou terasu, dáte si vychlazené pivo a usednete vedle vašeho usměvavého partnera a oba si ulevíte, že se vaše děti na chvíli vytratily z dohledu a vydaly se na dobrodružnou cestu, na kterou určitě nezapomenou.

Zatímco Vy si butede užívat letního a teplého sluníčka, Vaši potomci poputují exotickou Afrikou, kde si vyzkouší stopovat a poznávat zvířata, střílet z luku a zahrají si na domorodé nástoje Afričanů. Jako další program pro ně máme připravenou pošťáckou dílnu, kde si vlastnoručně vyrobí poštovní známku s naším pošťákem. Po vydatném obědě budou moci navštívit čítárnu naší kněžny Marie Thurn-Taxis a poslechnout si, jak krásně předčítá pohádky a u toho spočinout na polštářích. Celodenně pro Vás zde bude taktéž připravena palačinkárna, trampolína, legendární výstava Igráčků a jako poslední aktivitu máme připravenou pro naše velké, či odvážné návštěvníky strašidelnou prohlídku zámeckým sklepením s Bílou paní.

VÝŠE UVEDENÝ PRÁZDNINOVÝ PROGRAM SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ VŽDY V ÚTERÝ, SOBOTU A NEDĚLI OD 12:00 DO 17:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu, a jestliže nás navštívíte mimo dnů s rozšířeným prázdninovým programem, tak si určitě užijete spoustu zabávy v našem zámeckém parku a zámku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací