Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Publikováno: 19.04.2013
Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Sláva velké cestovatelské hry Otevřte 13. komnatu, do níž je zapojen i zámek Loučeň, se od nadšených výletníků šíří i mezi odborníky v cestovním ruchu. Tento týden se prezentace zmíněného projektu dostala na program dvoudenní konference AdCamp Zlín a ocitla se mezi příspěvky z Francie, Itálie, Švédska, Slovenska nebo Rakouska.

Putování za tajemnem 10 hradů a zámků, které vrcholí poznáním veřejnosti jinak nepřístupné 13. komnaty vybrané památky, má stále více obdivovatelů nejen mezi výletníky, ale i v řadách odborníků na cestovní ruch.

Po loňské jarní tiskové konferenci na Pražském hradě a podzimním odborném plénu Památky probuzené, pořádaném na kolonádě v lázních Poděbrady, prezentoval manažer zámku Loučeň Jiří Senohrábek, který je zároveň zpracovatelem produktu Otevřte 13. komnatu, ve dnech 17. - 18. dubna tento zajímavý projekt na konferenci AdCamp 2013 v Kongresovém centru ve Zlíně, a to v rámci hlavního přednáškového programu.

Účastníci ocenili jako mimořádný především nápad, jaký se v projektu Otevřte 13. komnatu skrývá, ale také komplexnost zážitku či vynikající úroveň grafiky a marketingové prezentace.

Projekt Otevřte 13. komnatu nabízí návštěvníkům zámku Loučeň a dále zámků Slatiňany, Děčín, Karlova Koruna, Kozel, Kačina, hradů Kost a Grabštejn,Slezskoostravského hradu a kláštera Broumov prohlídky s kostýmovanými tajemnými postavami a rébusem, při nichž nejčastěji celé rodiny sbírají postupně 7 klíčů nezbytných pro otevření tajemné 13. komnaty na té ze zmíněných 10 památek, kterou si sami vyberou. V rámci projektu mohou návštěvníci také ochutnat speciální pokrmy, zakoupit specifické suvenýry, pořídit netradiční a vtipnou vlastní fotografii v "těle" tajemné postavy, nebo si po zadání kódu hrací karty zahrát doma u počítače po návratu z vydařeného výletu hru s tajemnou postavou.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací