Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Publikováno: 19.04.2013
Projekt 13. komnata zaujal odborníky na prestižní konferenci

Sláva velké cestovatelské hry Otevřte 13. komnatu, do níž je zapojen i zámek Loučeň, se od nadšených výletníků šíří i mezi odborníky v cestovním ruchu. Tento týden se prezentace zmíněného projektu dostala na program dvoudenní konference AdCamp Zlín a ocitla se mezi příspěvky z Francie, Itálie, Švédska, Slovenska nebo Rakouska.

Putování za tajemnem 10 hradů a zámků, které vrcholí poznáním veřejnosti jinak nepřístupné 13. komnaty vybrané památky, má stále více obdivovatelů nejen mezi výletníky, ale i v řadách odborníků na cestovní ruch.

Po loňské jarní tiskové konferenci na Pražském hradě a podzimním odborném plénu Památky probuzené, pořádaném na kolonádě v lázních Poděbrady, prezentoval manažer zámku Loučeň Jiří Senohrábek, který je zároveň zpracovatelem produktu Otevřte 13. komnatu, ve dnech 17. - 18. dubna tento zajímavý projekt na konferenci AdCamp 2013 v Kongresovém centru ve Zlíně, a to v rámci hlavního přednáškového programu.

Účastníci ocenili jako mimořádný především nápad, jaký se v projektu Otevřte 13. komnatu skrývá, ale také komplexnost zážitku či vynikající úroveň grafiky a marketingové prezentace.

Projekt Otevřte 13. komnatu nabízí návštěvníkům zámku Loučeň a dále zámků Slatiňany, Děčín, Karlova Koruna, Kozel, Kačina, hradů Kost a Grabštejn,Slezskoostravského hradu a kláštera Broumov prohlídky s kostýmovanými tajemnými postavami a rébusem, při nichž nejčastěji celé rodiny sbírají postupně 7 klíčů nezbytných pro otevření tajemné 13. komnaty na té ze zmíněných 10 památek, kterou si sami vyberou. V rámci projektu mohou návštěvníci také ochutnat speciální pokrmy, zakoupit specifické suvenýry, pořídit netradiční a vtipnou vlastní fotografii v "těle" tajemné postavy, nebo si po zadání kódu hrací karty zahrát doma u počítače po návratu z vydařeného výletu hru s tajemnou postavou.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací