Pro velký zájem se noční prohlídky zámku uskuteční i poslední říjnovou sobotu

Pro velký zájem se noční prohlídky zámku uskuteční i poslední říjnovou sobotu

Publikováno: 26.10.2009
Pro velký zájem se noční prohlídky zámku uskuteční i poslední říjnovou sobotu

Noční prohlídky zámku se běžně pořádají od května do září vždy poslední sobotu v měsíci. Pro velký zájem je zámek Loučeň nabízí nad rámec původně vypsaných termínů také poslední sobotu v říjnu.

V sobotu 31. října od 19 a od 20 hodin budou v zámeckých interiérech svítit pouze bílé voskové svíčky. V tajuplné atmosféře provede návštěvníky historických komnat kostýmovaný průvodce. Nebude jedinou postavou z minulosti, se kterou se návštěvníci v onen večer setkají, ty další ale nebudeme předem prozrazovat. Zájem o noční prohlídky doporučujeme ohlásit předem v zámeckém infocentru, kde Vám rezervují místa (tel. 325 585 228, infocentrum@zamekloucen.cz).

Konec října na zámku Loučeň přináší vůbec velmi pestrou nabídku. Zámek je otevřen nepřetržitě od středy 28. října do neděle 1. listopadu. Státní svátek založení samostatného státu uctí zámek Loučeň netradičně: před zraky jeho návštěvníků se bude odvíjet podle historických skutečností jedna významná minulá návštěva na zámku: Na Loučeň zavítá Alice Masaryková, symbol počátků české státnosti Setkat se s ní mohou všichni návštěvníci zámku, kteří dorazí 28. října.

Na všechny následující dny podzimních prázdnin pak princezna Almérie připravila do zámeckého parku pro všechny aktivní děti zajímavou soutěž.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací