Přehlídka Svatební jiskření bude užitečnou prezentací svatebních služeb

Přehlídka Svatební jiskření bude užitečnou prezentací svatebních služeb

Publikováno: 09.04.2010
Přehlídka Svatební jiskření bude užitečnou prezentací svatebních služeb

Svatební jiskření ve dnech 17. - 18. dubna podá pomocnou ruku všem, kteří si plánují v brzké době říci své Ano. Bohatý doprovodný program ale určitě zaujme a pobaví i ty, kteří na svatbu nepomýšlejí. Všichni návštěvníci jsou zváni mj. jako hosté svatebního obřadu zámecké kněžny. S ním bude spojen i pokus o jeden český rekord.

Na zámku Loučeň se v sobotu 17. dubna a následně v neděli 18. dubna, tedy hned dvakrát, provdá kněžna Marie von Hohenlohe za knížete Alexandra Thurn - Taxise. Rekonstrukce historického svatebního obřadu z roku 1875 bude ve 14.30 hlavním bodem netradičního veletrhu Svatební jiskření. Bezprostředně poté, co si mladí šlechtici řeknou své ano, se na Loučeni pokusí o vytvoření nejdelšího svatebního špalíru.
„Dvoudenní akce s názvem Svatební jiskření je určena především pro snoubence, kteří plánují svatbu. Vzhledem k bohatému doprovodnému programu se ale rozhodně nebudou nudit ani běžní návštěvníci. Ba právě naopak, i oni mohou v uvedené dny zažít na zámku Loučeň něco navíc," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. K těmto okamžikům zajímavým pro všechny návštěvníky Loučně bez rozdílu věku a nezávisle na tom, zda se chtějí ženit, či nikoli, by mohly kromě výše zmíněného historického obřadu a pokusu o vytvoření nejdelšího svatebního špalíru patřit také speciální oživlé prohlídky interiérů zámku, které se budou nést v duchu oslavy zlaté svatby. „Pár, který uvidíte na zámeckém nádvoří v jejich svatební den, nám vstupem do zámeckých pokojů zestárne o padesát let. A v zámecké jídelně oslaví před zraky účastníků prohlídek zámku svoji zlatou svatbu," dodává Senohrábek. Atraktivní podívanou pro ženy, ale i muže, slibuje krátká módní přehlídka svatebních šatů, která je naplánována na 14.15 hod.
Stěžejním cílem loučeňského Svatebního jiskření je ale pochopitelně podat pomocnou ruku všem snoubencům, kteří si v nejbližší době plánují říci své ano. Veletrh bude přehlídkou dodavatelů svatebních služeb - ať už jde o půjčovny svatebních šatů, šperkaře, květinářky, nebo o svatební pohoštění, ze kterého bude možné v 15 hodin leccos vlastním jazykem ochutnat. Po celou dobu bude na akci přítomna svatební koordinátorka zámku, která poskytne na mikrofon prvotní informaci pro všechny zúčastněné a následně bude k dispozici v intimní dotazovně všem snoubencům. „Program je totožný po oba víkendové dny. Vítán je každý, ať už plánuje svatbu na zámku Loučeň, nebo kdekoli jinde," zve na romantickou akci manažer zámku na Nymbursku, jenž je pořadatelským místem Svatebního jiskření.

Vstupné bude oproti běžnému návštěvnímu dni lehce navýšeno, zaplatíte ale podstatně méně, než při běžných zámeckých slavnostech.

CENÍK:

KOMPLETNÍ PROGRAM SVATEBNÍHO JISKŘENÍ A PROHLÍDKA LABYRINTÁRIA (NEOBSAHUJE PROHLÍDKU ZÁMKU SE ZLATOU SVATBOU):

Dospělí: 120 Kč / Senioři, studenti, děti starší 12 let: 80 Kč / Děti 6 - 12 let: 30 Kč / Děti mladší 6 let: zdarma

KOMPLETNÍ PROGRAM SVATEBNÍHO JISKŘENÍ + PROHLÍDKA LABYRINTÁRIA + PROHLÍDKA ZÁMKU SE ZLATOU SVATBOU:

Dospělí: 190 Kč / Senioři, studenti, děti starší 12 let: 130 Kč / Děti 6 - 12 let: 70 Kč / Děti mladší 6 let: zdarma


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací