Předvánoční výherci sedmi velkých zámeckých cen

Předvánoční výherci sedmi velkých zámeckých cen

Publikováno: 24.12.2009
Předvánoční výherci sedmi velkých zámeckých cen

Z hostů, kteří navštívili zámek a labyrintárium v druhé polovině roku 2009, vybral Ježíšek sedm šťastlivců, kterým v prvních dnech nového roku přijde domů zajímavá cena.

Sezóna na zámku Loučeň vyvrcholila krátce před Štědrým dnem losováním výherců sedmi zámeckých cen. A na koho že se v mrazivém konci Adventu usmálo štěstí?

Hlavní cenu, romantický víkendový pobyt v dobově zařízeném zámeckém apartmánu, vyhrává Ivana Motyková ze Šumperka (zámek Loučeň navštívila 7. srpna). Druhá cena, večeře o 7 chodech v zámecké Hospůdce Na Nádvoří, kterou si lze objednat na libovolný termín, patří Agátě Lejnarové z Prahy - Řep (zámek si prohlédla 8. srpna). Volnou vstupenku do zámeckého labyrintária hned pro 7 osob zašleme Petru Hourovi (výlet na Loučeň si udělal 25. října).

A kdo se stal výhercem dalších 4 cen?

Piknikový koš - Karel Dufek - Říčany - Loučeň navštívil dne 21. listopadu

Volná vstupenka pro 2 osoby na zámeckou slavnost 2010 dle vlastního výběru - Pavlína Strnadová - Jirny - Loučeň navštívila 21. července

Publikace o zámku - Monika Forková - Praha 8 - Bohnice - Loučeň navštívila 27. září

Pamětní mince zámku - Adéla Balková - Černožice nad Labem - Loučeň navštívila 22. července

Také v příštím roce obdrží každý návštěvník zámeckého areálu Loučeň při vstupu mapku s kvízovými otázkami. Každý úspěšný řešitel kvízu bude zařazen do slosování. To příští se uskuteční v polovině roku 2010, konkrétně v sobotu 3. července v rámci programu zámecké slavnosti nazvané Narozeniny zámeckých labyrintů.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací