Prázdniny v předtermínu

Prázdniny v předtermínu

Publikováno: 20.06.2012
Prázdniny v předtermínu

Školní rok skutečně končí až 29.6, ale na loučeňském zámku si prázdninovou atmosféru můžete užít již nyní. Zámecký park s 11 labyrinty a bludišti se těší na své návštěvníky. Na červnová odpoledne ve všední dny jsme připravili zajímavé cenové zvýhodnění: vstupné pro školní i předškolní děti zdarma a jako dárek velký kornout popcornu :-)

Vezměté své ratolesti, děti nebo vnoučata na odpolední předprázdninový výlet do zámeckého labyrintária a ušetře na vstupném! Od 20. června do 29. června u nás děti neplatí ve všední dny vstup do parku ani na dětské prohlídky zámku, které se dle zájmu návštěvníků konají pravidelně v 14.00.

"S konečně krásným letním počasím začala na zámku panovat skutečně prázdninová atmosféra, tak jsme si řekli, že podpoříme návštěvnický zájem a darujeme dětem toto zvýhodnění", říká Vratislav Zákoutský, šéfprůvodce loučeňského zámku. "Dětské prohlídky jsou velmi oblíbené, neboť jsou přizpůsobené vnímání dětí a průvodce v roli princezny, Bílé paní nebo pohádkového dědečka u nás dokáže děti skutečně zaujmout," dodává Zákoutský.

Neváhejte, prázdniny v předtermínu na zámku Loučeň začínají 20. června !!!

 

V pátek 29.6. platí tato nabídka po celý den. Přijďte si s čerstvým vysvědčením zadovádět do našich labyrintů a dostanate od nás velký kornout sladkého popcornu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací