Prázdniny v předtermínu

Prázdniny v předtermínu

Publikováno: 20.06.2012
Prázdniny v předtermínu

Školní rok skutečně končí až 29.6, ale na loučeňském zámku si prázdninovou atmosféru můžete užít již nyní. Zámecký park s 11 labyrinty a bludišti se těší na své návštěvníky. Na červnová odpoledne ve všední dny jsme připravili zajímavé cenové zvýhodnění: vstupné pro školní i předškolní děti zdarma a jako dárek velký kornout popcornu :-)

Vezměté své ratolesti, děti nebo vnoučata na odpolední předprázdninový výlet do zámeckého labyrintária a ušetře na vstupném! Od 20. června do 29. června u nás děti neplatí ve všední dny vstup do parku ani na dětské prohlídky zámku, které se dle zájmu návštěvníků konají pravidelně v 14.00.

"S konečně krásným letním počasím začala na zámku panovat skutečně prázdninová atmosféra, tak jsme si řekli, že podpoříme návštěvnický zájem a darujeme dětem toto zvýhodnění", říká Vratislav Zákoutský, šéfprůvodce loučeňského zámku. "Dětské prohlídky jsou velmi oblíbené, neboť jsou přizpůsobené vnímání dětí a průvodce v roli princezny, Bílé paní nebo pohádkového dědečka u nás dokáže děti skutečně zaujmout," dodává Zákoutský.

Neváhejte, prázdniny v předtermínu na zámku Loučeň začínají 20. června !!!

 

V pátek 29.6. platí tato nabídka po celý den. Přijďte si s čerstvým vysvědčením zadovádět do našich labyrintů a dostanate od nás velký kornout sladkého popcornu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací