Pozvání na 4. narozeniny zámeckých labyrintů přijalo přes 1 200 hostů

Pozvání na 4. narozeniny zámeckých labyrintů přijalo přes 1 200 hostů

Publikováno: 04.07.2011
Pozvání na 4. narozeniny zámeckých labyrintů přijalo přes 1 200 hostů

Na již 4. narozeninách zámeckých labyrintů se krájely dorty o sto šest. Mezi oslavenci z řad návštěvníků byl vidět egyptský faraón, druidové, Théseus, Ariadna, nebo obr. Podle pokynů Bílé paní děti vytvořily u zámku skoro 200 křídových obrázků. Ale hlavně: Otevíral se zbrusu nový, již 11. labyrint.

První červencová sobota je tradičně věnována Narozeninám zámeckých labyrintů. Do loučeňského labyrintária vstoupili první návštěvníci přesně 7. 7. 2007. Na světě je tak už čtyři roky.

Jak probíhala oslava, se nejlépe dovíte z přiložené fotogalerie.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací