Upoutávka na Vánoce

Upoutávka na Vánoce

Publikováno: 06.10.2009
Upoutávka na Vánoce

Pro všechny, kteří se již na konci léta těší, že přijdou Vánoce, máme připravenou širokou nabídku produktů a pobytů na předvánoční a vánoční období. Zahájení zimní sezóny bude již tradičně na zámku spojeno se Svatomartinským posvícením a sváteční nálada zde vydrží až do Silvestra.

Přicházíme proto s inspirací, jak si zpříjemnit pošmurný podzim a ozvláštnit advent, kterým se tradičně hlásí Vánoce.

  • Navštivte nás o Svatomartinském posvícení: ochutnáte svatomartinskou husu, letošní mladé Svatomartinské víno 2009, děti se s lampiony vydají do setmělého zámeckého parku, aby hledali Sv. Martina, který již tradičně přijíždí na zámek na svém bílém koni. Budeme-li mít štěstí jako v roce 2007, zámecký svatý Martin přijede i s první sněhovou nadílkou. A abyste si vše mohli užít v klidu, doporučujeme vše v rámci víkendového pobytu Svatomartinský balíček
  • Pro dámy, které drží tradici, že na svátečním stole má být 7 druhů cukroví, nabízíme úžasnou příležitost, aby se svými kamarádkami upekli toto cukroví u nás na zámku, v rámci dvoudenního pobytu Pečeme 7 druhů cukroví
  • Objednejte si speciální Adventní prohlídky pro Vaši skupinu nebo školní třídu, nebo si v rámci adventu rezervujte místo na Večerní prohlídce při svíčkách
  • Naplánujte si jednu z adventních nedělí právě na zámku Loučeň,

Program na neděli 29.11.2009:
- prohlídka adventního zámku
- můžete se zapojit do zdobení vánočního stromu
- budeme shromaždovat dětská vánoční přání
- dozvíte se, jak slavila v dětství Vánoce kněžna Marie Thurn - Taxis

Program na neděli 6.12.2009
- prohlídka adventního zámku
- bude pro Vás připraven pravý vánoční jarmark se staročeskou zabíjačkou
- právě na zámku můžete nakoupit spoustu originálních dárků pro Vaše blízké

Program na neděli 13.12.2009
- prohlídka adventního zámku
- kněžna a komorné Vám představí vánoční tradice panstva i podzámčí
- čeká Vás vánoční koncert

  • Vyvrcholením adventu na zámku bude již tradičně Źivý betlém a vítání Vánoc s celou knížecí rodinou, to je program na na neděli 20.12.2009. Po prohlídce zámku si budete moci odnést do Vašich svátečně vyzdobených domovů betlémské světlo, nezapomeňte proto na lucernu!
  • Na všechny adventní víkendy si rovněž můžete zarezervovat víkendový pobyt. Ti, kteří budou rezervovat rychle, tak mohou využít pro tuto dobu některý ze zámeckých apartmánů.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací