Podzimní prázdniny na zámku: Fantomas a čokoládová fontána

Podzimní prázdniny na zámku: Fantomas a čokoládová fontána

Publikováno: 15.10.2010
Podzimní prázdniny na zámku: Fantomas a čokoládová fontána

Podzimní prázdniny ve dnech 27. - 31. 10. nabídnou na zámku pro mnohé překvapivou sérii zážitků: čokoládové prohlídky, prohlídky zámku s Bílou paní a dokonce i se samotným Fantomasem.

Jak se v kalendáři objeví státní svátek a připadne na všední den, dostávají děti téměř bez výjimky ve školách prázdniny nejen na tento svátek, ale i na dny s ním sousedící. To je také případ podzimních prázdnin kolem státního svátku 28. října, které zažijí všichni školáci ve dnech 27. - 31. října.

"Zámek Loučeň a jeho labyrintárium budou pochopitelně otevřeny po celé podzimní prázdniny, tedy již od středy 27. října do neděle 31. října, denně od 10 do 17 hodin," řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku Loučeň. Nebudou to jen tak obyčejné návštěvní dny.

Středa, pátek a neděle totiž budou zpestřeny ČOKOLÁDOVÝMI PROHLÍDKAMI. "Čokoláda je lákadlo, na které se jen nekouká, jako na ostatní zajímavnosti na zámku, ta se musí i ochutnat. Mlsné jazýčky dětí si na čokoládových prohlídkách přijdou na své, víc o jejich podobě ale neprozradíme, je to tajemství," dodává Senohrábek.

Čtvrteční návštěvníci, tedy ti, kdo na zámek zavítají přímo na státní svátek 28. října, se mohou těšit na PROHLÍDKY S BÍLOU PANÍ. Všem dětem i jejich rodičům prozradí svůj původ i délku svého strašení na zámku. V komnatách zámku se za ta staletí vyzná, takže ani dospělí nebudou ochuzeni o běžně poskytované informace o zajímavostech v historických zámeckých pokojích.

Sobotní návštěvníci si pak budou moci užít PROHLÍDKU S FANTOMASEM. Tenhle slavný hrdina sklízel velký úspěch již na zámecké slavnosti Pohádkové království princezny Arabely, pořádané v sobotu 2. října. Tehdy si ale nestihl prohlédnout šatník princezny Arabely a ostatních postav z Říše pohádek, tedy kostýmy z populárního televizního seriálu Arabela, které jsou na zámku Loučeň k vidění až do neděle 28. listopadu. Po prohlídce historických interiérů s Fantomasem si můžete v jakýkoli den podzimních prázdnin prohlédnout výstavu kostýmů, na níž nechybí ani všechny kouzelné rekvizity na čele s kouzelným prstenem, také Vy.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací