Podmínky pro rodinnou dovolenou na zámku nebyly nikdy lepší

Podmínky pro rodinnou dovolenou na zámku nebyly nikdy lepší

Publikováno: 03.08.2009
Podmínky pro rodinnou dovolenou na zámku nebyly nikdy lepší

Dovolená na zámku - to zní tak romanticky a neotřele zároveň! Zámek Loučeň vychází vstříc poptávce. Strávit týden i s celou rodinnou v nevšedním zámeckém prostředí je opravdu lákavé.

Na zámek jezdí rodiny většinou na jedno odpoledne. Jsou ale i takové zámky, kde je možné - a dokonce i výhodné - strávit s Vašimi nejbližšími celý týden. Zámek se pro Vás a Vaši rodinu může stát důstojným a nezapomenutelným zázemím na týden plný výletů do okolí romantické Loučně.

"Rodinám vychází vstříc náš nový pobytový balíček, který jsme nazvali Aktivní rodinná dovolená. Zájemce určitě potěší i ceny. Balíček jsme připravili tak, aby si ho mohla užít i rodina s průměrnými příjmy," řekl Roman Vacho, výkonný ředitel společnosti Loučeň a. s., která je provozovatelem zámku Loučeň. Balíček je skutečně cenově velmi výhodnou nabídkou. Jeho součástí jsou i tipy na rodinné výlety do okolí zámku Loučeň. Přesné informace o tomto balíčku najdete níže v příloze této aktuality.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací