Pro dědečka pivečko, pro babičku kávičku

Pro dědečka pivečko, pro babičku kávičku

Publikováno: 01.06.2011
Pro dědečka pivečko, pro babičku kávičku

Červnová a zářijová všednodenní odpoledne jsou pro seniory nejlepší dobou pro návštěvu zámku Loučeň. Tehdy totiž zažijí na zámku nejvíce klidu. A navíc: Každá babička dostane v jedné ze zámeckých restaurací zdarma kávičku, každý dědeček pak zapije letní žízeň pivem. A taky za něj nezaplatí ani kačku.

Milá babičko, milý dědečku,

zámek Loučeň pro Vás a Vaše stejně staré kamarády připravil neobyčejnou nabídku, se kterou se nesetkáte na žádném jiném českém zámku: Přijedete-li některý červnový či zářijový všední den a ZÚČASTNÍTE-LI SE ODPOLEDNÍ PROHLÍDKY ZÁMKU (s počátkem prohlídky 12.30 a později), má pro Vás zámek dárek zdarma: Každá babička - turistka si může v zámecké restauraci dát na osvěžení kávu na účet knížecí rodiny, každý dědeček pak může uhasit letní žízeň jedním pivem taktéž zdarma.

Co máte, babičky a dědečkové, udělat, abyste na zámku dostali pohoštění bez placení?

  • Přijet a absolvovat prohlídku zámku kterékoli všední odpoledne v měsících červen a záři.
  • V zámecké restauraci Vtipná kaše se prokázat náramkem s časem zámecké prohlídky ve 12.30 hodin, či kdykoli později. Na základě tohoto náramku Vám půvabná servírka z Vtipné kaše udělá nejlahodnější kávu, jste-li babička (a na Váš náramek napíše slovo kávička), nebo správně vychlazené pivo, jste-li pánem již v důchodovém věku (a na náramek napíše slovo pivečko). Bude-li právě Vtipná kaše čirou náhodou uzavřena, obslouží Vás podobným způsobem restaurace zámeckého hotelu Maxmilián, ke které sejdete od zámku po schodech cestou sotva 100 m dlouhou.
Proč je pro Vás, babičky a dědečkové, nejvhodnější přijet na zámek právě v červnových či zářijových všednodenních odpolednech?
  • Dostanete občerstvení zdarma, o tom jsme už psali výše.
  • Děti absolvující v těchto měsících školní výlety nastoupily kolem poledne do autobusů na zpáteční cestu ke škole. V zámeckém parku je už rajský klid.
  • Ani mladší dospělí tento rajský klid neohrozí. Vždyť v červnu a v září skoro všichni pracují. Výjimek je tolik, že k jejich spočtení stačí prsty na rukou.

Víme, že Vám nabízíme výlet do ráje, kde je klid a mír, když Vás k nám zveme právě v červnu a v září od pondělí do pátku odpoledne. Už si balíte tašky? Máme začít servírovat?


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací